Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Фахівець з інформаційної безпеки

  Фахівець з інформаційної безпеки

  Підключення до Інтернет, організація телекомунікаційних систем, локальні мережі і мобільний зв'язок допомагають в бізнесі. Проте відразу виникає ризик просочування інформації. А значить, з'являється потреба у фахівцях з інформаційної безпеки.

  Ця посада виникла на стику двох напрямів інформаційних технологій і технологій забезпечення безпеки. Без співробітників по інформаційній безпеці сьогодні не можуть обійтися ні комерційні структури, ні відомчі організації, такі як СБУ.

  У першому випадку фахівці створюють системи захисту для конкретних підприємств, захищають локальні комп'ютерні мережі від вірусних атак або злому хакерів. Вони запобігають просочуванню важливої інформації, фальсифікації даних і некомпетентності (злий намір) власних співробітників.

  У другому розробляють системи захисту стратегічної інформації по обороноздатності країни, формують секретні бази даних, зберігають таємницю ядерної валізки.

  Специфіка роботи спеціалістом з інформаційної безпеки:

  Плюси професії:

  • Тут використовуються самі передові технології,
  • Можливість відвідувати конференції та семінари,
  • Сфера інформаційної безпеки стрімко розвивається, а отже, попит на фахівців в цій області буде рости ще довго,
  • Широкий спектр необхідних знань від правових до організаційно-технічних питань,
  • Спілкування з різноманітними фахівцями а це можливість зав'язати корисні зв'язку.
  Мінуси професії:
  • Організації, які потребують захисту, можуть бути розташовані по всій Україні, тому можливі часті відрядження,
  • Велика відповідальність, так як доводиться відповідати за збереження всієї інформації компанії.

  Робота для спеціаліста з інформаційної безпеки:

  У відомчих і комерційних організаціях, що мають власні комп'ютерні мережі і корпоративних відомостей, що потребують збереження, і важливої комерційної інформації.

  Особисті якості:

   Створення і наладка систем захисту це завжди робота декількох фахівців: керівника компанії, що захищається, аналітика, проектувальників систем, програмістів. До всіх потрібно знайти підхід і зуміти поставити завдання зрозумілою для них мовою. А тому комунікабельність і уміння працювати в команді для такого фахівця просто незамінні.

  Зарплата і перспективи професії спеціаліста з інформаційної безпеки:

  Сама по собі ця позиція вже укладає один з вищих ступенів кар'єрного зростання у сфері ІТ, проте можна ще спробувати свої сили на посаді начальника відділу або департаменту інформаційної безпеки.

  Додатково:

  Робота спеціалістом з інформаційної безпеки в Україні:

  А ви знаєте, що професія спеціаліста з інформаційної безпеки не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Фахівець з інформаційної безпеки, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Фахівець з інформаційної безпеки не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Фахівець з інформаційної безпеки – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати спеціаліста з інформаційної безпеки, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору