Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Технічний редактор

  Технічний редактор

  В процесі життя сучасній людині доводиться освоювати величезну кількість професійної і побутової техніки. Щоб процес знайомства був комфортним, необхідно до кожного з предметів створити дохідливу інструкцію. Саме цим і займається технічний редактор.

  Специфіка роботи технічним спеціалістом:

  У державному реєстрі професій технічний редактор відсутній. А значить немає строго певних обов'язків. Тому вимоги працедавців можуть бути різними. Одним потрібен фахівець, просто набиваючий текст у Word'і, а іншим — профі, який пише не тільки експлуатаційну, але і технічну документацію в ході розробки програмного забезпечення.

  Робота для технічного спеціаліста:

  IT-департаменти різних підприємств і організацій.

  Особисті якості:

   • уміння писати
   • математичний склад розуму
   • посидючість
   • уважність

  Зарплата і перспективи професії технічного спеціаліста:

  Професія технічного редактора є затребуваною і популярною. Компанії-розробники нового програмного забезпечення, устаткування, побудови комплексних мереж сьогодні гостро потребують фахівців, здатних доступно і тямущо пояснити користувачам і замовникам як зі всім цим працювати.

  Мінімальна зарплата технічного редактора — $800, середній заробіток — $1500. Співробітник крупної західної компанії, що пише технічну документації на іноземній мові, отримує від $2000.

  Додатково:

  Робота технічним спеціалістом в Україні:

  А ви знаєте, що професія технічного спеціаліста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Технічний редактор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Технічний редактор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Технічний редактор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати технічного спеціаліста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору