UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Контент-менеджер

Контент-менеджер

Назва професії пішла від англійського слова "контент" - зміст. Такі фахівці управляють змістом і структурою web-сайту. Вони контролюють появу/видалення розділів web-сайту і стежать за інформаційним наповненням. Підбирають і редагують матеріали (графічні або текстові) відповідно до тематики сайту, якщо це необхідно пишуть, частіше збирають і обробляють ті, що вже є. Стежать за актуальністю публікованої на web-сайті інформації.

Контент-менеджери займаються підтримкою форуму: відповідають на виникаючі питання, коректують теми, стежать за цензурою, видаляють спам. Облік статистики відвідуваності web-сайту також входить в обов'язки контент-менеджеров.

Специфіка роботи контент-менеджером:

Плюси професії:

  • Удосконалення в предметної області web-сайту,
  • Можна поєднувати з навчанням,
  • Багато нової та цікавої інформації.
Мінуси професії:
  • У більшості випадків одноманітно,
  • Систематична робота за комп'ютером,
  • Робота за комп'ютером позначається на здоров'ї.

Робота для контент-менеджера:

У компаніях і організаціях, робота яких пов'язана з діяльністю в Інтернет.

Особисті якості:

    Вибираючи цю професію, людина повинна володіти спокійним характером і бути готовим до монотонної одноманітної роботи. Тут важливі копіткість і відповідальне відношення до термінів. Від контент-менеджера потрібна особиста зацікавленість в питаннях, яким присвячений довірений йому сайт. Тільки тоді він зможе зробити його привабливим для відвідувачів.

Зарплата і перспективи професії контент-менеджера:

Успішний початківець контент-менеджер в майбутньому може претендувати на посади:

  • менеджер проекту,
  • редактор web-видання,
  • web-редактор внутрішньокорпоративного web-сайту ,
  • літературний редактор віртуальної газети.

Профільна освіта:

Крім хорошого володіння російською, українською мовами від контент-менеджера потрібне знання наочної області редагованого ним web-сайту. Інакше постійно виникатимуть питання про компетентність і необхідність тієї або іншої інформації. Особливо це стосується сайтів, пов'язаних з літературою, високими технологіями або специфічними науково-виробничими темами.

Контент-менеджер повинен бути упевненим користувачем ПК. Украй бажане знання HTML і графічних редакторів, таких як PhotoShop.

Додатково:

Робота контент-менеджером в Україні:

А ви знаєте, що професія контент-менеджера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Контент-менеджер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Контент-менеджер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Контент-менеджер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати контент-менеджера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору