Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Редактор сайту

  Редактор сайту

  Редактори електронних ЗМІ займаються пошуком і розміщенням інформації, взаємодіють з авторами, правлять тексти журналістів, розміщують рекламу і відстежують її ефективність, працюють з фотографіями, спілкуються на форумах з відвідувачами сайту.

  Специфіка роботи редактором сайта:

  Редактор сайту необхідно:

  • володіти різними літературними стилями
  • бути просунутим користувачем ПК
  • мати початкові уявлення про web-дизайн
  • володіти англійською мовою
  • вміти працювати з базами даних
  • знати спеціальні програми (Quark Xpress, InDesign та ін) та основи html
  • розуміти принципи розкрутки сайту і пошукової оптимізації.

  Робота для редактора сайта:

  Електронні ЗМІ, інтернет-магазини, сайти компаній.

  Особисті якості:

   Тут необхідна мобільність, стресостійкість, а для успішної співпраці з авторами матеріалів, рекламодавцями і респондентами – контактність і товариськість. Часто виникає необхідність пізно увечері або у вихідний день терміново опублікувати якусь новину – і тоді редактор «виходить в мережу» з будинку або з інтернет-кафе.

  Зарплата і перспективи професії редактора сайта:

  Шукати роботу редактора сайту краще всього в інтернеті. Подібні вакансій цілком достатньо на будь-якому робочому сайті (jobs.ua і т. д.). Також є сенс вивчити розділ «вакансії» якого-небудь конкретного сайту, з яким вам хотілося б співробітничати, – навіть якщо там немає посади редактора, можна почати кар'єру і з менш відповідальної позиції.

  Зарплата редактора сайту залежить не стільки від тематики інтернет-видання, скільки від його розкрученості, прибутковості, а також від обов'язків редактора. За наповнення сайту невеликої компанії, що займається, наприклад, укладанням паркету, працедавець платить 325 - 485$ в місяць. Приватна медична клініка готова платити редактору сайту 970 - 1300$, але при цьому він повинен мати вищу медичну освіту. Стільки ж може отримувати редактор ігрового порталу, якщо він добре знає англійську мову.

  Додатково:

  Робота редактором сайта в Україні:

  А ви знаєте, що професія редактора сайта не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Редактор сайту, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Редактор сайту не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Редактор сайту – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати редактора сайта, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору