Безперечний плюс професії тестувальника - можливість віддаленої роботи.
Тестувальник ПЗ може працювати в:
Влаштуватися на позицію стажиста в IT-компанію нескладно, тим більше багато фірм вважають за краще самостійно ростити кадри: приймають на роботу людей без досвіду і навчають їх на спеціалізованих курсах (власних або зовнішніх)
або безпосередньо в бойових умовах.
Стандартна схема кар'єрного зростання: тестувальник-стажист - фахівець з тестування - провідний фахівець з тестування - керівник групи тестування - керівник відділу контролю якості.
У Києві, залежно від кваліфікації і досвіду роботи, розмір грошової компенсації тестувальників варіюється від $600-800 (у новачків) до $1500-2500 (у професіоналів). Зростання заробітної плати складає від 5 до 20% в рік.
А ви знаєте, що професія тестувальника ПЗ не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Тестувальник ПЗ, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Тестувальник ПЗ не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Тестувальник ПЗ – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати тестувальника ПЗ, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.