Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Тестувальник ПЗ

  Тестувальник ПЗ

  Робота тестувальника нагадує роботу слідчого або детектива: він йде по гарячим слідам програміста і вишукує помилки (на професійній мові "баги"). У хід йдуть різні дедуктивні методи і приховані прийоми. Щоб відшукати помилку, що сховалася в глибині програми, потрібно бути винахідливим: ставити потрібні питання, знати психологію програміста і уміти передбачати, де саме може ховатися верткий баг. Професіонал ніколи не обмежиться виконанням шаблонних завдань тест-плана, він придумає власні способи тестування, спробує різні шляхи і комбінації.

  Специфіка роботи тестувальником ПЗ:

  Безперечний плюс професії тестувальника - можливість віддаленої роботи.

  Робота для тестувальника ПЗ:

  Тестувальник ПЗ може працювати в:

  • IT-компаніях, що розробляють програмне забезпечення та інтернет-сайти, в складі незалежних груп тестування
  • компаніях, що займаються виключно тестуванням ПЗ: у будь-яких організаціях, що впроваджують власні системи автоматизації (наприклад, багато банків мають свої відділи розробки та тестування ПЗ).

  Особисті якості:

   • Гарна пам'ять
   • Уважність
   • Інтуіція
   • Творчі здібності
   • Мислення експериментатора

  Зарплата і перспективи професії тестувальника ПЗ:

  Влаштуватися на позицію стажиста в IT-компанію нескладно, тим більше багато фірм вважають за краще самостійно ростити кадри: приймають на роботу людей без досвіду і навчають їх на спеціалізованих курсах (власних або зовнішніх) або безпосередньо в бойових умовах.

  Стандартна схема кар'єрного зростання: тестувальник-стажист - фахівець з тестування - провідний фахівець з тестування - керівник групи тестування - керівник відділу контролю якості.

  У Києві, залежно від кваліфікації і досвіду роботи, розмір грошової компенсації тестувальників варіюється від $600-800 (у новачків) до $1500-2500 (у професіоналів). Зростання заробітної плати складає від 5 до 20% в рік.

  Додатково:

  Робота тестувальником ПЗ в Україні:

  А ви знаєте, що професія тестувальника ПЗ не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Тестувальник ПЗ, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Тестувальник ПЗ не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Тестувальник ПЗ – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати тестувальника ПЗ, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору