Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми України

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Слов'янський енергобудівельний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Калініна, 40

  Телефон: 8 (06262) 7-58-82

  Напрями навчання: - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств, цивільних споруд; - будівництво теплових та атомних електростанцій; - монтаж та експлуатація електрообладнання електростанцій та електросистем; - монтаж та експлуатація засобів автоматики електричних систем; - електропостачання; - економіка підприємства.

 • Слов'янський технікум залізничного транспорту

  Місце навчання: Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Гагаріна, 7

  Телефон: 8 (06262) 7-26-46

  Напрями навчання: - електропостачання; - обслуговування та ремонт пристроїв електрозв'язку на залізничному транспорті; - обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту.

 • Сніжненський гірничий технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Сніжне, вул. Леніна, 6

  Телефон: 8 (06256) 5-32-01

  Напрями навчання: - технологія підземної розробки корисних копалин; - обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання й автоматичних пристроїв; - бухгалтерський облік.

 • Торезький гірничий технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Торез, вул. Шостакової, 50

  Телефон: 8 (06254) 4-11-39

  Напрями навчання: - технологія підземної розробки корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; - обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів; - прикладна екологія; - фінанси.

 • Харцизький технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Харцизьк, вул. Нахімова, 32 А

  Телефон: 8 (06257) 4-27-53

  Напрями навчання: - обробка металів тиском; - зварювальне виробництво; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств та цивільних споруд.

 • Ясинуватський технікум транспортного будівництва

  Місце навчання: Донецька область, м. Ясинувата, просп. Леніна, 1

  Телефон: 8 (06236) 2-40-36

  Напрями навчання: - виготовлення деталей залізобетонних конструкцій; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - монтаж та обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем та вентиляції.

 • Політехнічний технікум

  Місце навчання: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кармелюка, 33

  Телефон: 8 (0564) 21-29-67

  Напрями навчання: - електропостачання; - монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем управління рухом на залізничному транспорті; - обслуговування залізничних споруд та об'єктів колійного господарства; - обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки на залізничному транспорті; - організація міжнародних перевезень та управління на залізничному транспорті; - організація обслуговування на транспорті; - організація перевезень та управління на залізничному транспорті; - технічне обслуговування та ремонт вагонів.

 • Тернівський технікум Криворізького державного університету

  Місце навчання: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Юрія Смирнова, 37

  Телефон: 8 (0564) 35-13-38

  Напрями навчання: - збагачення корисних копалин; - експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання; - обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту; - будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій; - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів; - експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електротранспорту.

 • Індустріальний технікум

  Місце навчання: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Юрія Смирнова, 47

  Телефон: 8 (0564) 351-012

  Напрями навчання: - 5.03050401 Економіка підприємства - 5.03050901 Бухгалтерський облік - 5.05030301 Збагачення корисних копалин - 5.05050204 Експлуатація та ремонт пiдйомно-транспортних, будівельних i дорожніх машин i обладнання - 5.05060103 Монтаж i обслуговування теплотехнічного устаткування i систем теплопостачання - 5.05070104 Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд - 5.06010108 Будівництво, обслуговування i ремонт залізничних колій - 5.07010501 Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу - 5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів i двигунів

 • Сімферопольський залізничний технікум

  Місце навчання: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Рози Люксембург, 15

  Телефон: (0652) 663-648, 259-692

  Напрями навчання: - організація перевезень і управління на залізничному транспорті; - обслуговування залізничних споруд та об'єктів колійного господарства; - експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин та обладнання; - економіка підприємства; - будівництво та експлуатація будівель і споруд

 • Технолого-економічний технікум

  Місце навчання: Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Аношкіна, 102

  Телефон: 8 (05692) 4-49-60

  Напрями навчання: - конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв; - бухгалтерський облік; - товарознавство та комерційна діяльність; - опоряджувальне виробництво; - організація обслуговування населення; - конструювання, виробництво і технічне обслуговування електронної техніки.

 • Український політехнічний технікум

  Місце навчання: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Карла Маркса, 66

  Телефон: 8 (0564) 28-31-88

  Напрями навчання: - економіка підприємства; - технологія підземної розробки корисних копалин; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - обробка металів на верстатах і автоматичних лініях; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв.

 • Хіміко-технологічний технікум

  Місце навчання: Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, просп. Конституції, 2 А

  Телефон: 8 (05692) 7-01-83

  Напрями навчання: - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем; - банківська справа; - біржова діяльність; - виробництво фармацевтичних препаратів; - виробництво неорганічних речовин; - виробництво органічних речовин; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд; - обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості; - експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту; - будівництво та експлуатація будівель та споруд.

 • Новочорторийський аграрний технікум

  Місце навчання: Житомирська обл., Любарський р-н, с. Нова Чортория, вул. Мазепи, 10

  Телефон: (04147) 9-63-60

  Напрями навчання: - ветеринарна медицина; - виробництво і переробка продукції рослиництва; - бухгалтерський облік; - фінанси і кредит

 • Будівельний технікум Державного агроекологічного університету

  Місце навчання: м. Житомир, вул. Чапаєва, 6

  Телефон: 8 (0412) 22-53-64

  Напрями навчання: - будівництво та експлуатація будівель та споруд; - архітектура будівель і споруд.

 • Верхівнянський аграрний технікум Державного агроекологічного університету

  Місце навчання: Житомирська область, Ружинський район, с. Верхівня

  Телефон: 8 (04238) 9-56-45

  Напрями навчання: Агрономія

 • Мукачівський кооперативний фінансово-комерційний технікум

  Місце навчання: Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Ярослава Мудрого, 40

  Телефон: 8 (03131) 2-20-19

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - товарознавство та комерційна діяльність; - організація обслуговування населення.

 • Бобринецький сільськогосподарський технікум імені В. Порика

  Місце навчання: Кіровоградська область, м. Бобринець, пров. Порика, 4

  Телефон: 8 (05257) 3-56-82

  Напрями навчання: - агрономія; - землевпорядкування; - організація виробництва.

 • Гайворонський машинобудівний технікум

  Місце навчання: Кіровоградська область, м. Гайворон, вул. Карла Маркса, 94

  Телефон: 8 (05254) 2-12-40

  Напрями навчання: - виробництво сільськогосподарських машин; - обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів; - економіка підприємства.

 • Кіровоградський комерційний технікум

  Місце навчання: м. Кіровоград, вул. Василини, 5

  Телефон: 8 (0522) 249-482, 241-760

  Напрями навчання: - виробництво харчової продукції; - товарознавство та комерційна діяльність; - бухгалтерський облік

← CtrlCtrl →
Стр. 8 з 11
↑ Вгору