Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Чернігова. Керівництво, топ-менеджмент

ВНЗ Чернігова. Керівництво, топ-менеджмент

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Чернігівський державний інститут економіки і управління

  Адрес: м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1

  Факультети - обліково-економічний; - фінансово-економічний; - мнеджменту; - аграрний; - інженерно-будівельний; - юридичний.

 • Чернігівський національний технологічний університет

  Адрес: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95

  Факультети - економіка і підприємництво; - менеджменту; - електронних та інформаційних технологій; - механіко-технологічний; - заочний.

 • Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

  Адрес: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Крапив'янського, 2

  Факультети - дошкільна освіта; - соціальна педагогіка; - хореографія; - музичне мистецтво; - історія; - філологія(українська мова та література); - філологія(російська мова і література); - філологія(англійська мова та література); - філологія(німецька і література); - філологія(переклад з російської мови); - психологія; - біологія; - географія; - хімія; - математика; - прикладна фізика; - прикладна математика.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору