Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Рівного. Реклама, маркетинг, PR

ВНЗ Рівного. Реклама, маркетинг, PR

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Рівненська філія Європейського університету

  Адрес: м. Рівне, вул. Київська, 64-б

  Факультети - економіка та підприємництво; - менеджмент; - культура; - інформатика та обчислювальна техніка.

 • Рівненський інститут МАУП

  Адрес: м. Рівне, вул. Біла, 5-а

  Факультети - управління персоналом та економіка праці (економіст, менеджер по персоналу); - фінанси (економіст, фінансовий менеджер); - банківська справа (економіст, менеджер банку); - облік та аудит (бухгалтер-аналітик); - маркетинг (економіст, маркетолог); - менеджмент організацій (економіст, менеджер бізнесу); - правознавство (юрист).

 • Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету

  Адрес: м. Рівне, вул. Петра Могили, 28

  Факультети - міжнародних відносин; - міжнародних економічних відносин та бізнесу; - психології та мистецтвознавства; - романо-германської філології та слов'янської філології..

 • Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету "Україна"

  Адрес: м. Рівне, вул. Котляревського, 1

  Факультети - соціально-психологічний; - економічний; - відділ підготовки молодших спеціалістів.

 • Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем'янчука

  Адрес: м. Рівне, вул. академіка Дем'янчука, 4

  Факультети - економіка та підприємство; - менеджмент і адміністрування; - системні науки та кібернетика; - право; - журналістики та інформації; - гуманітарних наук; - фізичне виховання, спорт та здоров'я людини; - педагогічної освоти; - соціально-політичні науки.

 • Національний університет водного господарства та природокористування

  Адрес: м. Рiвне, вул. Соборна, 11

  Факультети - будівництва та архітектури; - водного господарства; - гідротехнічного будівництва та гідроенергетики; - екології та природокористування; - економіки та підприємництва; - землеустрою та геоінформатики; - менеджменту; - механіко-енергетичний; - прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем.

 • Національний університет "Острозька академія"

  Адрес: Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2

  Факультети - політико-інформаційного менеджменту; - романо-германських мов; - гуманітарний; - економічний; - правничий; - міжнародних відносин

 • Рівненський державний гуманітарний університет

  Адрес: м. Рівне, вул. С. Бандери, 12

  Факультети - документальних комунікацій і менеджменту; - іноземної філології; - історико-соціологічний; - математики та інформатики; - музичне мистецтво; - педагогічний; - психолого-природничий; - української філології; - фізико-технологічний; - музичного мистецтва; - художньо-педагогічний.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору