UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. а 5 марта стартует видеоконференция!

а 5 марта стартует видеоконференция!

4.03.2009 154

Можем мы все, или каждый из нас, существенно повлиять на кризисную ситуацию в бизнесе?5 марта в рубрике «Эпицентр» на поратле ReklaMaster.com состоится видео-конференция «Можем мы все, или каждый из нас, существенно повлиять на кризисную ситуацию в бизнесе?» c Хаимом Шапошником и Ириной Кузнецовой.Спикеры:
Хаим Шапошник

Доктор экономики и академик Украинской Академии Наук, соучредитель компании City Class UA - официального представителя Американской Ассоциации спикеров.
Ирина Кузнецова

Генеральный директор DIALLA Communications, Председатель Правления Всеукраинской рекламной коалиции, Президент EFFIE Awards Ukraine, Президент Киевского Международного Фестиваля рекламы, Официальный представитель Cannes Lions в Украине.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору