Расходы авиакомпаний на полеты в Европу и обратно могут возрасти: с января ЕС ввел так называемый экологический налог на выбросы отработанных газов из двигателей самолетов. По расчетам западных экспертов, «плата за экологию» может увеличить стоимость билета примерно на 3%. Это значит, что, например, рейс Киев—Берлин (цена билета от 350 долларов) может подорожать на 10—11 долларов, которые в ЕС обещают расходовать на посадку зеленых насаждений в зоне аэропортов.
Как разъяснил нам помощник гендиректора компании «АэроСвит» Сергей Куцый, украинские авиакомпании смогут рассчитать дополнительные затраты в соответствии с Директивой ЕС лишь в марте-апреле, поэтому сейчас рано говорить, увеличится ли из-за этого цена на билеты. Руководитель пресс-службы авиакомпании МАУ Евгения Сацкая говорит, что против налога возражали более 50 ведущих авиаперевозчиков, но тщетно: «Мы выполним требования ЕС, но сделаем все, чтобы цены для пассажиров выросли по минимуму».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.