UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Банальності на співбесіді, яких краще уникати

Банальності на співбесіді, яких краще уникати

26.03.2025 28
Банальності на співбесіді, яких краще уникати

Банальності на співбесіді, яких краще уникати

26.03.2025     28

На співбесіді важливо не лише показати свої професійні скіли. Важливо також виділитися з-поміж інших пошукачів, здобути статус головного претендента на вакансію. Як це зробити? Портал Jobs.ua пропонує розглянути банальні відповіді на співбесідах, яких краще уникати.

«Я пунктуальна людина, ніколи не спізнююсь»

Заявити про таке недостатньо. Розкажіть в кількох реченнях, якими прийомами тайм-менеджменту користуєтесь, щоб прибувати на роботу вчасно. Те саме — про відповідальність. Сказати «Я відповідальна людина» теж, по суті, не сказати нічого. Розкрийте цю думку. Розкажіть рекрутеру про те, як саме проявляється ваша відповідальність.

«Добре працюю як у команді, так і самостійно»

Уникайте загальних формулювань. А якщо й сказали загальну фразу, додайте фактажу. Рекрутер хоче почути конкретні кейси, в яких ви добре проявили себе як командний гравець чи самостійний. Не чекайте, поки рекрутер про це запитає. Може й не запитати. А може й запитати, а кандидат не знатиме, що відповісти. Бо не очікував подібних питань. Не очікуйте, самі розповідайте.

Наприклад, «Я добре розумію сильні і слабкі сторони колег. Це дає змогу працювати з усіма максимально продуктивно. Коли мене перевели на інший проєкт, індивідуальний, я швидко ввійшов у курс справи і виконав завдання, бо працював за гнучким графіком: два-три дні в офісі, і стільки ж віддалено».

«Викладаюсь на всі сто»

Краще сказати: «Я докладаю максимум зусиль, щоб якісно і вчасно виконувати робочі завдання». Додайте, що ви не прихильник поспіху, бо в суєті, тобто в квапливій роботі, є ризик проґавити важливі деталі. «Які потім важко виправляти».

Розкажіть, що вмієте концентруватися на робочих завданнях, що з концентрацією у вас все гаразд. Приготуйтеся, що рекрутер запитає про те, що саме допомагає вам зберігати концентрацію і не відволікатися на сторонні справи.

«Застосовую творчий підхід для вирішення проблем»

Знову ж таки, підготуйте один-два вдалих приклади, щоб наочно проілюструвати свої слова. Можна додати напівжартома: «Але без фанатизму». І справді, навіть з творчим підходом важливо не переборщити. Це помітно збоку і викликає радше роздратування чи нерозуміння. Але аж ніяк не замилування. Коли можна зробити просто і без зайвих ускладнень, то краще так і вчинити.

«Швидко навчаюся»

Без додаткових уточнень це твердження нічого не варте. Розкажіть, як здобували нові навички і знання на попередній роботі. Зазначте, що з ментором ваш прогрес дасть про себе знати за лічені тижні. А швидке навчання передбачає й швидку адаптацію до нових умов праці. Як і вміння сходитися з людьми і ділитися знаннями одне з одним.

«Завжди відкритий для нового досвіду»

Конкретика і ще раз конкретика. Приміром, у попередній компанії ви зіткнулися з новими викликами. Як давали їм раду? Пройшли курси чи консультувалися з колегами, щоб не провалити завдання? Чи те й інше? Між іншим, кількість пройдених курсів, семінарів і відвіданих конференцій теж свідчить про постійне прагнення пізнавати щось нове. Пам’ятайте про це, готуючись до співбесіди.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору