С 11 декабря поехать в Польшу станет дороже на 31%, в Германию — на 22%. По информации пресс-службы Мининфраструктуры, стоимость проезда вырастет из-за того, что железные дороги Германии и Польши установили дополнительную плату за проводку поезда по территории своих государств. На другие международные маршруты в направлении Восток — Запад билеты не подорожают. Доплачивать придется немало.
Как сообщили нам в справочной вокзала «Киев-Пассажирский», цена проезда в купейном вагоне от Киева до Варшавы сейчас 706 гривен (будет 925 или +219 гривен), до Вроцлава — 949 (будет 1243 или +294 гривен), до Берлина — 1426 (будет 1740 или +314 гривен). Но если покупать билеты заранее, то можно сэкономить, ведь по новой цене они появятся в продаже только с 0 часов 11 декабря, а до этой даты их вам обязаны продать по старой цене.
«Рост цен вызван инфляцией, повышением зарплат местных железнодорожников, затратами на ремонт пути, особенно в Польше, которая модернизирует дороги к Евро», — разъяснили нам специалисты «Укрзализныци». Билеты на поезд по Украине не подорожают.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.