UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Бонус за переутомление на работе

Бонус за переутомление на работе

8.07.2009 521

Вероятными причинами такой ситуации могут быть переутомление и постоянная конкуренция между сотрудниками.

Показатель частоты самоубийств в Японии считается одним из самых высоких в мире. Так, в 2006 году 32160 человек самостоятельно покончили с жизнью. Люди в возрасте 30-40 лет наиболее подвержены стрессу, развитию которого способствует многочасовой рабочий день и нездоровые отношения между сотрудниками. Некоторые люди работают ежемесячно по 160 часов сверхурочно, в то время как рабочая неделя в Японии составляет 40 часов, сообщает "health-ua".

По японскому законодательству работодатель обязан выплатить рабочему или его семье компенсацию за несчастные случаи, травмы, заболевания или смерть, связанные с работой. Семьи жертв суицида также могут получить компенсацию от работодателя, если будет доказано, что причина самоубийства связана с работой. Также работодатели уже выплатили компенсацию сотрудникам, которые перенесли инсульты, инфаркты, а также другие сердечно-сосудистые заболевания. Известно, что большинство этих людей были истощены долгими часами работы вне нормированного рабочего времени. Около трети пострадавших работали сверхурочно от 80 до 100 часов ежемесячно, 25% - 100-120 часов, а у 10% пострадавших рабочее время за месяц превышало норму на 160 часов, что в среднем составляет около дополнительных 5 часов ежедневно.

Согласно рекомендациям Министерства здравоохранения, семьям работников, которые погибли в результате переутомления на работе (работали каждый месяц по 80 и больше часов сверхурочно), полагается денежная одноразовая выплата или ежемесячные компенсации, размер которых зависит от заработной платы погибшего.

www.a.ua

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору