46% опрошенных назвали это направление очень популярным в современной журналистике. Респонденты отмечали, что его основной выигрышный момент - "мобильность в донесении информации до пользователя". Прозвучали прогнозы, что с развитием этой области содержание деятельности журналиста может очень сильно измениться: "будет стираться грань между читателем и писателем, и журналистика в прежнем своём значении как профессия вообще начнёт отмирать". 42% респондентов считают, что о мультимедийной журналистике пока мало кто знает, но в будущем она станет одним из основных направлений в своей отрасли. Те, кто думают, что мультимедийная журналистика мало связана с журналистикой как таковой и не будет играть значимую роль в будущем, в меньшинстве - их всего 12%. Они аргументируют свое мнение тем, что мультимедийная журналистика не может заменить классическую. Респонденты высказывали мнение, что мультимедийная журналистика будет играть вторую скрипку до тех пор, пока "общество полностью не перейдет в информационную формацию", пока массовый читатель не научится пользоваться Интернетом.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.