UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Быть успешным - тоже труд

Быть успешным - тоже труд

22.07.2010 508

Ради достижения успеха нужно хорошо потрудится. Даже если еще не до конца определился с тем, чего хочешь от жизни, первые кирпичи успеха нужна закладывать уже сейчас.

Существует несколько слагаемых успеха.

Во-первых, самоорганизация. Нужно научиться планировать собственные действия, чтобы в дальнейшем нужно будет немного меньше усилий.

Во-вторых, самоанализ. Просчитывайте собственные поступки и отыскивайте причины неудач. Не вините в своих неудачах всех, кроме самого себя. Если что-то не получилось - попробуйте снова.

В третьих, не падать духом. Часто люди боятся, что о неудаче узнают близкие и родные люди. Нам не избежать их оценок, но нельзя позволять им останавливать нас.

Каковы же качества настоящего успешного человека?

1. Желание достичь успеха;
2. Настойчивость;
3. Вера в себя;
4. Самоорганизация;
5. Трудолюбие;
6. Отсутствие страха перед неизвестным;
7. Умение анализировать свои поступки%
8. Умение подниматься после падения.

Не бойтесь пробовать и начинать делать что-то новое, ведь без проб и ошибок, никогда не узнаешь, чего бы ты мог достичь.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору