UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Співбесіда без проблем
 5. Чому вам не передзвонять після співбесіди?

Чому вам не передзвонять після співбесіди?

9.08.2019 689Автор: Лоліта Платошкіна
Чому вам не передзвонять після співбесіди?

Чому вам не передзвонять після співбесіди?

9.08.2019     689Автор: 

Якщо ви зовсім новачок у сфері пошуку роботи і нервуєте при кожній співбесіді, то, напевно, ви задавались питанням, які саме причини впливають на рішення роботодавців щодо кандидатів на вакансію. Українські роботодавці діляться секретами та стверджують, що вже після проведення співбесіди знають, який здобувач зовсім не підходить, а який залишається під знаком питанням. В підсумку передзвонюють трьом - п’ятьом кандидатам, в результаті дломовляються з одним. Спробуємо вияснити причини, за якими роботодавці не передвзонюють здобувачам.

Насамперед, причин, чому ви не потрапили в поле зору роботодавця після співбесіди може бути багато. Причиною можете бути як ви, так і навпаки роботодавець.

Причини відсутності зворотнього зв’язку від роботодавця

Перша і, мабуть, основна причина - невідповідність один одного запитам. Найчастіше це одразу зрозуміло по результатам співбсеіди і зрозуміло одразу для обох сторін. Навіть якщо роботодавець обіцяє вам передзвонити, то скоріше за все це буде відмова та подяка. Роботодавці дуже не полюбляють коли здобувач запізнюється на співбсесіду, поводить себе занадто розкуто, перескакує з події на подію, розповідаючи про себе, поводить себе емоційно або навпаки беземоційно, коли їх вмовляють взяти себе на роботу чи обіцяють, що можуть робити все за обов’язками на вакансію.

Причини можеть бути також і в роботодавці. Наприклад, буває і таке, що роботодавець змінює плани щодо необхідної людини в компанію та змінює свої потреби. Тобто, він може переглянути потребу в спеціалісті за вашим напрямком на спеціаліста за напрямком сміжним. І це тільки на користь здобувачу, а також економія вашого суспільного часу.

Відвідуючи співбесіду, ви ніколи не знаєте скільки здобувачів було у роботодавця до вас. Тому ви навіть можете не знати, а роботодавець вже може мати когось на прикметі. Не засмучуйтесь з цього приводу, продовжуйте шукати та відвідувати співбесіди.

Ще одна з причин - невідповідність культури компанії особисто здобувачу. Це також помітно одразу, особливо якщо здобувач постійно працював в маленьбких компаніях, а ця велика, чи навпаки.

Саме через ці причини роботодавець може вам не передзвонити, але не чекайте та не сподівайтесь на одну компанію, відвідуйте більше співбесід, шукайте інши варіанти.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору