UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Что говорят "слабые" руководители

Что говорят "слабые" руководители

12.03.2015 745
Без долгого предисловия, хотим, поделиться с вами результатами исследования социологов и психологов, создавших подборку фраз начальников, которые, не только вызывают негатив у подчиненных, но и показывают слабость таких «отцов-командиров», лишая последних, остатков авторитета.

Чтобы, не попасть в их число, обратите внимание на следующие, привычные слуху выражения.

«Ваша работа у нас - это везение» - фраза, дающая понять сотруднику, что его совершенно не ценят, а делают одолжение, терпя на рабочем месте.

«Вы сюда не веселиться пришли, а работать!» - странная, по сути, фраза, призывающая не получать удовлетворение от своей работы и демонстрирующая отношение руководителя к «этому аду» в котором он терпит прихода очередного жалования.

«Вам платят за работу, а не за размышления» - стоит ли лишать сотрудников возможности высказать свои мысли вслух, если речь идет об общем деле, считающимся нормой для большинства компаний?

«Не я это придумал» - самоустранение от вопросов или проблем. Ответили так человеку, вместо попытки объяснить и разобраться, значит, поселили в нем мысль о своей марионеточной роли в компании и ненужности советоваться с таким персонажем!

«У нас так принято» - фраза, которую можно перевести, как «Ненавижу перемены». А, если, это реальные изменения к лучшему? Что будут думать о вас сотрудники, от предложений которых, вы отмахнулись?

«Это ваши проблемы» - не смотря на то, что часть проблем действительно могут быть личными, такой ответ отвернет от вас человека, позволив ему вообще больше не обратиться к вам даже с рабочими вопросами.







Читайте також

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Вгору