UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Чтобы стать начальником надо отучиться в этих ВУЗах?

Чтобы стать начальником надо отучиться в этих ВУЗах?

19.06.2013 103595

Многие выпускники школ задаются вопросом выбора места дальнейшего обучения, но далеко не все из них рассматривают ВУЗы с точки зрения того, какие они дают задатки для будущего занятия высоких должностей. Для того чтоб выяснить какие же из них перспективны в отношении дальнейшего успешного продвижения по карьерной лестнице, было проанализированы отчеты более 8500 компаний, предоставленные Агентством по развитию инфра­структуры фондового рынка.

Учитывалось образование руководителей, членов правления, наблюдательных советов и ревизионных комиссий  — всего свыше 12 000 специалистов. Лучшие шансы продвинуться по карьерной лестнице у выпускников киевских и донецких вузов. Они занимают почти половину всех руководящих должностей. На третьем месте Харьков. Это закономерно, ведь в упомянутых городах больше университетов и выше концентрация крупного бизнеса.

Более интересные выводы можно сделать, проанализировав данные отдельных учебных заведений. Лучше всего сложилась карьера у технарей и выпускников торгово
?экономических вузов. Наибольшее количество украинских топ?менеджеров учились в не самом многочисленном Киевском Нархозе. В первой десятке ВУЗов, выпустивших больше всего будущих начальников, есть еще два торгово?экономических университета - киевский и донецкий. А почти 12% всех управленцев окончили Киевский Политех и Донецкий технический университет.



Читайте также:
«Стоимость контрактного обучения в ВУЗах практически не изменилась»
«Важные мелочи, что влияют на карьерный рост»
«Женщины эффективнее мужчин в качестве директоров»

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору