По информации с сайта столичного горсовета, его депутатами согласована Программа занятости населения города Киева на период 2018-2020 гг.
Ключевое место в документе занимает задача по оказанию содействия в нахождении занятости тем гражданам, которые нуждаются в социальной защите, а также неспособны конкурировать на равных с другими соискателями на рынке труда.
От реализации Программы, депутаты ожидают результат в виде существенного увеличения процента занятого населения Киева, прогнозируя итоговый показатель на уровне 62,6%. Кроме этого, реализация этого социального проекта помощи в трудоустройстве, обещает снизить до 6,1% и показатель безработицы среди киевлян в возрасте 15-70 лет.
В целом, Программа предусматривает ежегодно оказывать помощь в трудоустройстве свыше 10 000 безработных граждан, проживающих в пределах столицы. За этот же период, более 4 000 человек, не имеющих работу, пройдут курсы переквалификаций, переподготовки и профильного обучения разным профессиям.
Jobs.ua узнал, что на сегодняшний день, столица и без того, числится в лидерах, имея самый низкий в стране показатель конкуренции соискателей. Так, на 10 вакантных рабочих мест в Киеве претендует 14 человек, хотя по всей стране средний такой показатель держится на отметке 70 человек на 10 рабочих мест.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.