Росмотрите список.
В Санта-Барбаре, Калифорния, можно увидеть сокольничего, устраивающего для гостей отелей шоу с ястребом.
– В аэропорту Цюриха работают охотники. Они ловят убежавших у пассажиров птиц и зверей.
– На острове Сент-Томас (Виргинские острова) в отелях есть должность «кокосового» инженера по технике безопасности. Он следит, чтобы падающие кокосы не нарушили отдых постояльцев отеля.
– В Хельсинки встречаются водители такси, оборудованного караоке. Соответственно, такое такси стоит дороже обычного.
– В Мемфисе (США), в отелях можно встретить тренера уток. В его обязанности входит организация церемониального шествия своих подопечных по отелю – от крыши до фонтана.
– Японцам принадлежит изобретение должности туристического посла. Эти послы пропагандируют свою страну с целью привлечь в нее больше туристов.
– В Париже существует гид по канализационной системе. О роде его деятельности говорит само название должности.
– В компании «Lego land» (Карлсбад, Калифорния) есть должность профессионального сборщика Lego. Из деталей знаменитого конструктора эти люди создают порой целые ландшафты.
– В отелях Индии на должности обезьянщика работает человек, отгоняющий приматов от кушающих туристов.
– В Венеции существует полиция нравов. В основном эта полиция призывает излишне разоблачившихся туристов возвратить себе добропорядочный облик.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.