UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини
 5. Догодити ЇЇ Величності

Догодити ЇЇ Величності

23.04.2019 307Автор: Олександр Мавлідінов
Догодити ЇЇ Величності

Догодити ЇЇ Величності

23.04.2019     307Автор: 

У палаці ЇЇ Величності Королеви Великобританії оновлення посади садівника.

Не так вже й давно, десь років з вісім, Jobs.ua розповідав своїм читачам про те, що ЇЇ Величносте шукає садівника. На офіційному Королівському сайті з’явилася вакансія - за допомогою інтернету шукали «творчу, благонадійну та здатну працювати у команді» людину.

Як там далі склалося, невідомо. Але, днями, на тому ж самому сайті знову шукають садівника для робот у Королівському саду.

Цього разу, інформації трохи більше. Повний робочий день, п’ятиденний робочий тиждень. Початок роботи о 7:30 з ранку, у зоні відповідальності газон, площа якого…40 акрів. Роботи вистачає. Треба доглядати за деревами у саду, прибирати листя, підрізати, косити, боротися з бур’янами.

Королева Єлизавета ІІ шукає людину із «польотом фантазії» та «новатора». Кандидатам пропонують працю на свіжому повітрі проживання у палаці й можливість цілодобового харчування. При цьому, платити обіцяють 18 000 фунтів стерлінгів на рік.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору