UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Фантазии на тему резюме

Фантазии на тему резюме

2.08.2007 216
Фантазии на тему резюме

Фантазии на тему резюме

2.08.2007     216
Первое впечатление – самое главное, – думаем мы, собираясь на собеседование. Тщательно подбираем одежду и продумываем образ. Вот только забываем, что первое впечатление мы уже произвели, ведь как театр начинается с вешалки, так общение с работодателем – с резюме. Поэтому именно ему нужно уделить пристальное внимание. А творческим людям – особенно. Первое правило, которое стоит запомнить, – резюме не должно быть стандартным. Например, дизайнеры могут блеснуть оформлением, а журналисты – словом. Нужно постараться обратить на себя внимание, запомниться. Представьте себя на месте работодателя, которому каждый день приходят десятки резюме. Какое вы выберете, если ищете личность, способную мыслить нестандартно? То, которое оформлено по всем правилам, или то, которое будет выделяться среди других? А теперь представьте, какое резюме заинтересовало бы вас. Постарайтесь представить его до малейшей детали и запятой, а после этого садитесь и составляйте. Конечно, нестандартность не подразумевает то, что в резюме будут отсутствовать основные данные: так, отсутствие имени и координат скорее укажет на невнимательность и халатность, а описания предыдущего опыта работы – о его отсутствии. Но даже стандартные пункты можно представить в новом свете – описать с юмором или красочно оформить. Много чего можно придумать, если захотеть, – фантазируйте, экспериментируйте. Правило второе, но не менее важное, – оформляя свое резюме, не забывайте о том, что у работодателя может не быть программ, которые нужны для его просмотра или же могут отсутствовать выбранные вами шрифты. А это значит, что вся ваша работа будет проделана зря. Поэтому, фантазируя и экспериментируя, не забывайте о тех, кто будет читать резюме, – не переусердствуйте. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору