Перебуваєте за кордоном в пошуках бізнес-ідей чи цікавих занять, які зроблять ваше життя насиченішим? Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував добірку бізнес-ідей для українців, які живуть в різних куточках світу. Пересилайте друзям і знайомим, які живуть в згаданих країнах.
Нещодавно ми писали про португальські проблеми на ринку праці: молодь виїжджає з країни, населення скорочується, на ринку праці відчувається дефіцит висококваліфікованих працівників. Щоб привабити їх, уряд Португалії пропонує безліч пільг і бонусів. Приміром, нульові податки на: іноземний дохід, криптовалюту, дивіденди і багатство.
Ще один вагомий бонус — швидший шлях отримати європейське громадянство, ніж в інших країнах. Якщо в більшості країн ЄС цей шлях забере 10-15 років, у Португалії процес займе менше 10 років.
Якщо хтось із ваших друзів перебуває в Японії, повідомте їм, що вони можуть стати власниками житла, яке коштує… нічого. В Японії отримати будинок може кожен охочий. Річ у тому, що влада острівної країни в такий спосіб намагається заселити села, які пустують. Але на будинок з шикарним євроремонтом очікувати не варто. Власники, як правило, виїжджають і забирають речі, лишаючи дім пустим. На ремонт придбаного помешкання доведеться витратитися.
Завітайте на сайт freeakiya.com, якщо цікаво довідатися про цей проєкт більше. Акійя — так називаються в Японії покинуті будинки, коли їхні господарі переїжджають в мегаполіси, лишаючи житло напризволяще. Але це не означає, що можна таким способом «накупити» будинки і квартири по всій Японії. Одна людина може стати власником одного житла.
До речі, схожі ініціативи трапляються і в країнах Європи. Якщо живете в Італії, Іспанії чи Португалії, поцікавтеся цим питанням докладніше. Якщо знайдете цікаву пропозицію на бочку меду, але з ложкою дьогтю (продається тільки резидентам країни), попросіть когось із друзів-резидентів придбати будинок і продати потім вам. Звичайно, якщо ви захочете переїхати в іншу місцевість і жити там.
Ловіть ідею від колишнього маркетолога Google, який 10 місяців маринувався в пошуках роботи. Він шукав роботу так довго і марно не тому, що поганий маркетолог, а тому, що конкуренція на цю позицію в Штатах доволі висока. Особливо в містах з розвиненим ринком, як-от Сан-Франциско, в якому розташовані офіси багатьох компаній і який є технологічним та інноваційним хабом Каліфорнії (не Лос-Анджелесом єдиним, як-то кажуть).
То як обійти конкурентів, якщо роками марно надсилаєте резюме, а відповідей немає, бо конкуренція просто шалена? Йому спала на думку зухвала ідея: скористатися старим добрим методом… розклеїти оголошення на стовпах. Весь Сан-Франциско заряснів флаєрами, в якому, окрім привабливої фотографії з білозубою американською посмішкою, винахідливий маркетолог пропонував 2 тис. доларів людині, яка допоможе підшукати роботу. Він зобов’язувався виплатити цю суму з першої зарплати.
Історія привернула увагу медійників, вона завірусилася і задумка спрацювала: він отримав офер мрії у великій ІТ-компанії.
Яким речам вчить нас ця історія, як вважаєте? Хіба не тому, що винахідливість і зухвалість допоможуть підшукати гарну роботу, в якому куточку світу ви б не перебували?
Поговоримо про ставлення до самого себе і як позбуватися найпоширеніших звичок, що заважають розвиватися.
Стаття присвячена кар’єрним перспективам у ще одній актуальній в наш час галузі — біотехнологіях.
Портал з працевлаштування Jobs.ua цікавився, чому саме зараз актуально вивчати технології, пов’язані зі штучним інтелектом.
Ми неодноразово зазначали про важливість розвитку м’яких навичок, а в цьому матеріалі пропонуємо вам розглянути шляхи розвитку комунікації. Шановні вчителі, ловіть домашнє завдання на літо під назвою "Як навчитися взаємодіяти з іншими так, щоб вас почули".
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує дізнатися, що думає про ШІ і майбутнє людських професій Сем Альтман, «батько» всім відомого ChatGPT.