Людям, які ніколи не займалися фітнесом, важко зрозуміти, які переваги дає такий стиль життя. Стреси і складні ситуації в житті значно легше долати, коли психічне і фізичне здоров’я в нормі. Ці речі напряму пов’язані, і тренування у вільний від робочий час позитивно впливають на стан психіки. А, значить, і на працездатність та бадьорість всього організму.
Фізична рухливість позитивно впливає на усі важливі системи організму, в тому числі і на гормональну. В людей, які тренуються, посилюється секреція гормонів, стабілізуються обмінні процеси – навіть сон нормалізується. І якщо ви погано висипаєтеся, зверніть увагу на помірні заняття спортом. Тут велике значення відіграє «хімія мозку». Мільйони років пішли на те, щоб сформувати цю досконалу систему, якою ми можемо послуговуватися хоч щодня – мова про ту ж фізичну активність: коли ми багато рухаємося, долаємо себе і перемагаємо свої слабкості, мозок активно заохочує нас новими порціями нейромедіаторів.
Ось такий чудовий зв’язок простежується між фітнесом та «хімією мозку».
Портал Jobs.ua поцікавився у своїх відвідувачів, яку думку вони мають з цього приводу. На питання «Як ви вважаєте, фізичні вправи та помірні заняття спортом впливають на вашу працездатність?» більшість відповідей була ствердною (90%). Практично дев’ять опитаних з десяти вважають, що – так, увага до свого тіла і підтримування його у формі впливають на здатність продуктивно працювати. Але з деякою обмовкою – фактично кожен третій розуміє важливість фізичної активності для більш продуктивного виконання робочих завдань, але при цьому сам не займається спортом.
Чи знайшлися такі люди, які вважають, що фізична активність особливо не впливає на продуктивність праці? Так, 10% опитаних вважають саме так. Що ж, і така думка має право на існування.
Отже, більшість опитаних користувачів порталу виступає за фізичну активність та заняття спортом, що не може не втішати; знову ж таки, 62% з опитаних займаються у вільний час спортом. Це чудова цифра, хоча, на жаль, не стовідсотковий показник.
Не будемо забувати, що одне з ключових слів тут – помірні. Тобто заняття спортом на любительському рівні, для самого себе, адже ми у вільний від роботи час тренуємося не для того, щоб їхати на майбутню Олімпіаду за золотом і призовими місцями; чим би ви не займалися – єдиноборством, футболом чи плаванням – ви займаєтеся для себе, для свого задоволення. І для покращення якості життя, звісно, бо коли готуєшся до сну, а пульс рівний і спокійний, це багато вартує. Або ж одразу після пробудження – коли встаєте з ліжка, а голова не крутиться і пульс – як у космонавта в стані спокою. Це ж позитивний момент, чи не так?
На жаль, багатьом людям важко тримати режим та дисципліну. Але давайте поміркуємо над тим, що регулярні фізичні навантаження знижують ризик появи важких захворювань, як-от онкологія, діабет, серцево-судинні захворювання. Розуміння таких важливих речей нехай послужить вам додатковим мотиватором. Портал Jobs.ua бажає залишатися вам фізично активними, багато рухатися, не хворіти і за будь-яких умов не втрачати продуктивності!
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.