UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Идем искать первую работу

Идем искать первую работу

19.08.2008 565

Для начала вам нужно определиться, можете ли вы работать по получаемой специальности или лучше начинать с работы, которая не требует каких-то особенных навыков.

Работа из универа. Если вы предпочитаете первый вариант, ищите работу по месту учебы. Во многих вузах есть студенческие биржи труда, где вам всегда смогут подобрать подходящее место работы. Опять же работодатели, сотрудничающие с такими биржами, информированы о том, что имеют дело со студентами – людьми занятыми. Значит, вас не будут заставлять работать по восемь часов в день пять дней в неделю, а предложат более гибкий график работы. Если в вашем вузе нет собственной биржи труда, попробуйте обратиться в профсоюз – там вам должны помочь с трудоустройством.

Если вы чувствуете, что ваших знаний недостаточно для того, чтобы попробовать работать по специальности, начинайте с малого – с неквалифицированного труда.
Как правило, многие молодые люди, начинающие трудовую жизнь, идут на первую работу в рестораны быстрого питания или в сетевые кафе. Преимущества такой работы очевидны: во-первых, вы будете работать в коллективе сверстников, во-вторых, – и это немаловажно – у вас будет гибкий график работы. В-третьих, вы будете работать в крупной и известной компании, а это означает, что вас никто не посмеет “кинуть” на деньги.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору