Как сообщили в пресс-службе пожарно-спасательной службы Киева, сообщение о пожаре в 9-этажном жилом доме на ул. Чистяковской, 11-а в Святошинском районе столицы поступило в оперативно-диспетчерскую службу Главного управления МЧС Украины в Киеве в воскресенье в 17:50.
Спасатели прибыли на место события через пять минут. Выяснилось, что горит комната в квартире на 3-м этаже. За десять минут пожарным удалось полностью затушить огонь. В процессе тушения спасатели обнаружили тело 71-летней хозяйки квартиры.
Выяснилось, что в этот день женщина поставила свечу и начала молиться. Через некоторое время от свечи загорелись обои и упали на диван. Женщина пыталась самостоятельно затушить огонь, но надышавшись едкого дыма, потеряла сознание.
Вследствие пожара повреждена мебель, личные вещи, закопчены стены и потолок квартиры.
Главное управление МЧС в Киеве просит всех жителей и гостей столицы соблюдать элементарные правила пожарной безопасности.
ЛІГАБізнесІнформ
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.