UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Кабмин решил отказаться от "летнего" и "зимнего" времени

Кабмин решил отказаться от "летнего" и "зимнего" времени

26.01.2012 688

Кабинет Министров считает целесообразным отказ от сезонных переходов на летнее и зимнее время.

Об этом сообщил первый заместитель министра экономического развития и торговли Вадим Копылов.

По его словам, хотя Кабмин в среду решил отложить одобрение законопроекта о порядке исчисления времени в Украине с тем, чтобы еще обсудить этот вопрос с учеными, в целом правительство пришло к выводу о целесообразности отказа от регулярных переходов на зимнее и летнее время.

При этом дискуссионным остается вопрос, останется ли Украина в нынешнем 2-м часовом поясе или перейдет в 3-й часовой пояс.

"Все пришли к выводу, что этот переход - зима-лето - его делать нецелесообразно. Вопрос - второй или третий часовой пояс", - сказал Копылов.

Он отметил, что для ответа на этот вопрос решено провести совещание с участием ученых, а также министров здравоохранения; инфраструктуры; топлива и энергетики; образования, науки, молодежи и спорта.

Копылов прогнозирует, что Кабмин сможет определиться по этому вопросу в течение недели, чтобы на следующей неделе одобрить соответствующий законопроект и внести его на утверждение в Верховную Раду.

При этом первый замминистра констатировал, что нынешний 2-й часовой пояс более предпочтителен для жителей Западной Украины, а 3-й - для жителей Восточной.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору