Украинские студенты получат недоплаченные долги по стипендии.
Как пообещала Тимошенко, Кабмин доплатит повышенные стипендии студентам, которые их не получили с 1 января 2008 года. “Студенты донесли нам информацию, что далеко не во всех вузах Украины с 1 января 2008 года выплачивается повышенная стипендия так, как это было предусмотрено бюджетом”, — сказала Тимошенко.
По ее словам, Кабмин разобрался с этой ситуацией и пришел к выводу, что никаких объективных оснований не выплачивать повышенную стипендию нет, пишет газета “Сегодня”.
Студенты жаловались на недоплаты. Как рассказывал редакции Олег Тучинский, студент первого курса Винницкого технического колледжа, “нам обещали платить с нового года по 200 гривен в месяц. Но в январе дали 150 гривен, а сейчас — 140. Для студента 60 гривен — это важно”.
Напомним, в конце прошлого года министр науки и образования Украины Станислав Николаенко заявлял, что в 2008 г. стипендия будет соответствовать прожиточному минимуму.
Повышать выплаты должны в два этапа. Так, с 1 января 2008 г. стипендии в вузах I-II уровня аккредитации составят до 200 гривен, III-IV уровня аккредитации - до 300 гривен. С 1 сентября 2008 года стипендия повысится еще раз - до 400 и 530 гривен соответственно
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».