1.Сходите в аквапарк
Все открытые водоемы города забиты под завязку, включая фонтаны и бетонные берега рек. А искупаться хочется. Выход есть: сходите в крытый аквапарк. Там сейчас не так много народу, а прелести водных процедур ничем не отличаются от уличных водоемов. Кроме того, крытые аквапарки летом испытывают недостаток в посетителях, так что вы наверняка получите хорошую скидку.
2. Следите за временем
Высушиваете волосы феном по утрам, запускаете сушилку в полуденные часы и печете пирожки в три часа дня? Неудивительно, что в вашем доме так жарко – вы сами помогаете солнцу своими действиями. Как сохранить дом в прохладе? Все просто: по утрам плотно задергивайте шторы или закрывайте жалюзи. Сушите волосы вечером перед тем, как лечь спать. Автоматическую сушилку для белья запускайте в самом крайнем случае, а постиранную одежду легко высушит солнце. Забудьте на время о выпечке: лучший летний десерт – это свежие фрукты.
3. Пейте больше
Самый важный совет – не забывайте пить больше жидкости, даже если вы не чувствуете жажды. Лучше всего пить обычную воду и натуральные соки, а не сладкую газировку.
Если в жару у вас появились такие симптомы как тошнота, рвота, внезапная слабость, сухость во рту и бледность – немедленно уйдите с солнца в тень или прохладное помещение, иначе вы рискуете потерять сознание. Скорее всего, это симптомы обезвоживания. Нужно медленно выпить стакан воды, съесть соленый крекер и избавиться от слишком тесной одежды. Если симптомы усиливаются, появляются конвульсии, галлюцинации и происходит потеря сознания – это уже солнечный удар. В этом случае вам потребуется немедленная медицинская помощь. Будьте осторожны!
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?