UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Как не попасть в ловушку?

Как не попасть в ловушку?

11.03.2008 214
Как не попасть в ловушку?

Как не попасть в ловушку?

11.03.2008     214
Собираясь приступить к своим трудовым обязанностям на новом месте, работник меньше всего задумывается о ловушках, которые могут его поджидать во время испытательного срока. Причем попасть в них можно как по собственной недальновидности, незнанию трудового законодательства, так и по недобросовестности работодателя. Что нужно знать, проходя испытательный срок? Непременно убедитесь в том, что в трудовом договоре есть пункт о проведении испытательного срока. С текстом вы должны быть ознакомлены под роспись. Ваша заработная плата на время испытательного срока не может сильно отличаться от основного оклада. На практике работодатель часто платит и полную ставку. Если вам начисляют сумму в два раза меньше основной – это повод задуматься. Возможно, так работодатель решает проблему заполнения вакансии малозатратным для него способом: в испытательный срок платит работникам мизерную зарплату, а затем увольняет, чтобы набрать новых сотрудников. С первых дней четко очертите круг своих обязанностей, вежливо отклоняйте просьбы помочь выполнить часть чужой работы или сходить за булочками для всего отдела. Можете быть уверены, что, соглашаясь на такие предложения, вы быстро приобретете статус «человека на побегушках». Работодатель, принимая нового сотрудника, также должен проявить внимание, аккуратность и предусмотрительность. Следует учитывать, что: - если работник нарушает трудовую дисциплину или условия трудового договора, необходимо фиксировать данные нарушения, «протоколировать» их, составляя соответствующие документы; - при увольнении сотрудника, не прошедшего испытательный срок, должна быть соблюдена форма, предусмотренная законом: человека предупреждают за три дня, в письменной форме предоставляют доказательства этого решения. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору