Перед тем как обращаться по этому деликатному вопросу к боссу, нужно понять, почему вообще менеджеры получают прибавку. Рост зарплаты прямо пропорционален росту вашей важности для компании. Так что проанализируйте, как именно вы помогаете компании больше зарабатывать, и тогда с чистой совестью просите большую оплату труда.
Многие полагают, что зарплаты растут только у тех, кто работает больше. Американский финансовый консультант Питер Брегман (Peter Bregman) попытался развенчать этот миф. «Работайте меньше!», - пишет он в своей книге «Как собраться с мыслями на работе за 18 минут».
Когда вы хватаетесь сразу за несколько заданий, маловероятно, что вы выполните их все в срок и одинаково хорошо. Сфокусируйтесь на каком-то одном аспекте, который в данный момент наиболее важен для компании, и порадуйте босса позитивным результатом.
Научитесь ставить себя на место начальника и мыслить его категориями. Проанализируйте, что приносит компании наибольшую прибыль. Чтобы стать успешным менеджером, нужно понимать принцип работы всей организации.
На руку вам сыграет и то, что в условиях кризиса компании финансово не готовы расширять штат и, скорее, склоняются к повышению зарплат ранее нанятых работников.
Однако нужно помнить о том, что конец года не самое лучшее время просить о повышении зарплаты, поскольку компании планируют бюджет на год вперед.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?