UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Как просить о повышении зарплаты: шесть подсказок

Как просить о повышении зарплаты: шесть подсказок

10.10.2007 250
Как просить о повышении зарплаты: шесть подсказок

Как просить о повышении зарплаты: шесть подсказок

10.10.2007     250
1. Выберите удачное время для просьбы. В это время вы должны быть на высоте. Все ваши лучшие качества в этот период должны проявиться, стать очевидными для всех. В это же время все хорошо должно быть и в вашей компании. Она должна быть на взлете. Разумеется, в этот период у вашего шефа, скорее всего, отличное настроение. Время вашей просьбы в любом случае должно совпасть именно с хорошим настроением руководителя. Так что первое – просить вовремя. 2. Хорошо подготовьтесь. Вам необходимо полностью владеть необходимой информацией. Сколько получают менеджеры вашего профиля в компаниях, похожих на вашу? Сколько им платят в других отраслях? Откуда вы взяли эти данные? Сошлитесь на источник. Прежде чем просить повышения, необходимо четко понимать, чего вы хотите. Чтобы добиться цели, необходимо как минимум ее иметь. 3. Будьте готовы к отказу. Предусмотрите все возможные возражения и приготовьте на них ответы. Лучший способ избежать возражений – гасить их до возникновения. Ответьте на возможные отказы в ходе своей речи о повышении. 4. Подготовьте бумаги. Подтвердите свою просьбу данными, которые показывают, какую пользу приносит ваша работа компании. Предоставьте материалы, которые документально подтверждают ваши достижения. Вашему боссу будет трудно возразить против конкретных фактов. 5. Намекните о повышении окружению шефа. В каждой организации есть люди, не всегда имеющие громко звучащие должности, но способные влиять на руководителя. Намек на то, что вам хорошо бы поднять зарплату, можно передать через них. Но желательно, чтобы этот намек прозвучал в завуалированной форме. 6. Не угрожайте своим уходом в разговоре непосредственно с директором. Не ссылайтесь на другие, более выгодные предложения, пока не будете готовы уйти (помните выражение: «Уходя – уходи»). В любом случае поблагодарите руководителя за то, что он вас выслушал. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору