Менеджер по персоналу на собеседовании в первую очередь обращает внимание на ваше соответствие корпоративным стандартам компании, будете ли вы чувствовать себя комфортно в коллективе, сможете ли вы соблюдать принятые правила.
А вот будущий начальник смотрит совсем на другое. Он будет оценивать вас как специалиста, знакомиться с вашими профессиональными качествами. Будьте готовы к вопросам о трудностях на прежнем месте работы, возможно попросят рассказать про опыт в карьере, будь он удачным или неудачным.
На встрече с потенциальным руководителем вам нужно не только отвечать на вопросы, но и задавать их. Даже если кажется, что все вопросы решены, вам все рассказали, найдите парочку вопросов. Например, "Сколько будет длиться испытательный срок?", "По каким критериям будут оценивать, прошли вы испытательный срок или нет?", "С какими отделами или конкретным человеком необходимо взаимодействовать в процессе работы?".
Не смотря на то, что вы уже ознакомились с компанией перед собеседованием, задавайте вопросы о специфике компании.
Когда вас просят рассказать о себе, выбирайте, что лучше говорить. Полную биографию своей жизни рассказывать не стоит. Потенциального начальника интересуют факты вашей жизни, связанные с карьерой.
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.