UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Как сделать, чтобы платили больше?

Как сделать, чтобы платили больше?

25.03.2011 694

Но если желание остаться в этой компании преобладает над переходом в другие компании, тогда нужно прибегнуть к следующим действиям.

1. Нужно всегда, когда настроение у вашего начальника хорошее, напоминать ему о вашем желании к прибавке в 5 или 10%. Возможно, ваша компания повышает ежегодно ставки на 5% всем сотрудникам, но вам этого недостаточно.

2. Нужно просить повышения к зарплате наедине с директором. Лучше это делать, когда директор не знает, по какому вопросу вы к нему пришли: так он не сможет подготовиться и не успеет придумать, как можно вам отказать. Можно подходить по вашему вопросу в середине недели, чтобы он не успел устать. В пятницу уже немного поздновато для поднятия таких сложных для него тем.

3. Можно у руководителя попросить больше полномочий для реализаций своего проекта. Когда вы с блеском выполните свою работу, можно заикнуться и о повышении. Лучше не блефовать насчет заинтересованности в вас другой компании. Вы можете рискнуть потерять существующее место, ведь, по мнению директора, вы уже востребованы.

4. Просьба о повышении должна быть обоснованной. Вспомните все важные ваши достижения, все срочные дела, которые вы всегда выполняли, ваши переработки. Сделайте хорошую презентацию самого себя.

5. Если директор и рад был бы повысить тебе зарплату, но штатное расписание уже утвердили, бюджет компании уже принят, тогда не отчаивайся. Можно спросить о новом компьютере или о возможном отпуске на длительное время, в который он вас не хотел отпускать.


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору