UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Как сделать, чтобы платили больше?

Как сделать, чтобы платили больше?

25.03.2011 688

Но если желание остаться в этой компании преобладает над переходом в другие компании, тогда нужно прибегнуть к следующим действиям.

1. Нужно всегда, когда настроение у вашего начальника хорошее, напоминать ему о вашем желании к прибавке в 5 или 10%. Возможно, ваша компания повышает ежегодно ставки на 5% всем сотрудникам, но вам этого недостаточно.

2. Нужно просить повышения к зарплате наедине с директором. Лучше это делать, когда директор не знает, по какому вопросу вы к нему пришли: так он не сможет подготовиться и не успеет придумать, как можно вам отказать. Можно подходить по вашему вопросу в середине недели, чтобы он не успел устать. В пятницу уже немного поздновато для поднятия таких сложных для него тем.

3. Можно у руководителя попросить больше полномочий для реализаций своего проекта. Когда вы с блеском выполните свою работу, можно заикнуться и о повышении. Лучше не блефовать насчет заинтересованности в вас другой компании. Вы можете рискнуть потерять существующее место, ведь, по мнению директора, вы уже востребованы.

4. Просьба о повышении должна быть обоснованной. Вспомните все важные ваши достижения, все срочные дела, которые вы всегда выполняли, ваши переработки. Сделайте хорошую презентацию самого себя.

5. Если директор и рад был бы повысить тебе зарплату, но штатное расписание уже утвердили, бюджет компании уже принят, тогда не отчаивайся. Можно спросить о новом компьютере или о возможном отпуске на длительное время, в который он вас не хотел отпускать.


Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору