UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Випробувальний термін
  5. Как спастись от ошибок на испытательном сроке

Как спастись от ошибок на испытательном сроке

19.11.2009 612

По мнению экспертов, в первое время очень важно найти баланс между профессиональным и личным общением. С одной стороны, необходимо зарекомендовать себя как хорошего, высоклассного специалиста. Для этого нужно в срок и с требуемым качеством выполнять поставленные задачи.Если вам дают задание, а вы его не поняли, лучше сразу же в этом признаться и все уточнить, - советуют рекрутеры. На первых порах начальник как раз и ждет, что вы начнете задавать уточняющие вопросы, что-то спрашивать. Шеф увидит, что вы стремитесь разобраться в сути поставленной задачи. А если вы молча приняли задание и пошли ломать голову, это как раз насторожит и удивит его, особенно если у вас раньше не было опыта в решении подобных вопросов.С другой стороны, погрузившись в работу с головой, не забывайте об общении с коллегами, не бойтесь задавать им вопросы. Частая ошибка в первые дни - отгородиться от коллектива и ждать, пока сослуживцы сами начнут с вами общаться, приглашать на обед, задавать вопросы. Попробуйте найти золотую середину между назойливостью и дружелюбной открытостью, которая позволит вам комфортно влиться в коллектив. Серьезной ошибкой является нарушение корпоративных правил, гласных и негласных. Если в компании есть кодекс этики или что-то подобное, внимательно его изучите. Еще одной серьезной ошибкой можно назвать несоблюдение субординации или неправильное обращение к коллегам не своего статуса. В первый же день нужно выяснить, как принято обращаться к сотрудникам разного уровня, а к кому не принято обращаться совсем.

Читайте також

  • Як скласти привабливе для роботодавців резюме?24 лютий, 2025

    Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.


Часто шукають

↑ Вгору