UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Как войти в привычный рабочий ритм: советы эксперта

Как войти в привычный рабочий ритм: советы эксперта

11.01.2010 536

По ее мнению, с утра первым делом надо поделиться с коллегами рассказами о собственном отдыхе и полученных впечатлениях. Поговорив о праздниках, вы закроете эту тему и сможете надолго оставить ее в прошлом. Новый год больше не будет отвлекать вас от привычного ритма жизни. "Посему советую убрать из офиса всю торжественную символику и иные вещи, напоминающие о прошедшем веселье. Иначе до майских каникул вас не будет покидать желание побездельничать", - уверена Ю.Зотова.

Вам противопоказан ударный труд и привычный "доянварский" ритм. Первый рабочий день - это своего рода полувыходной. Не принимайте жизненно важных решений. Не пытайтесь выполнить свою норму 100-процентно - разделите среднестатистический план пополам: с вас вполне достаточно 50-процентной отработки обязанностей. Не терзайте себя, как загнанную лошадь, не устраивайте цейтнот. Будьте сдержанны, иначе вам придется два месяца заниматься исправлением ошибок, сделанных в начале года. Помните о том, что скорость и эффективность вашей работы значительно снизились. Это абсолютно нормально: вы переживаете адаптационный период.

Займитесь мелкими, незначительными делами, которые не будут кардинально сказываться на результате работы. Это может быть уборка на столе, сортировка электронных писем, деловые звонки коллегам. Неплохо было бы заняться планированием. Подобная деятельность не требует особой концентрации и не является активным решением проблем, зато создает положительную мотивацию: вы постепенно включаетесь в процесс, имея представление о том, как надо будет работать ближе к концу недели.

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору