UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Блог Jobs.ua
 5. Керівник: кредо "боса"?

Керівник: кредо "боса"?

5.07.2019 1048Автор: Олександр Мавлідінов
Керівник: кредо "боса"?

Керівник: кредо "боса"?

5.07.2019     1048Автор: 

Українці – природжені лідери. Принаймні, про це свідчать результати опитування Jobs.ua, проведеного серед вітчизняних користувачів сайту компанії.

Так, респондентам було запропоновано відповісти, чи готові вони керувати колективом, виконуючи функції боса. Більшість, цілих 42% набрала відповідь «Так, я добре розумію, як зробити ефективну команду».

27% респондентів опитування відповіли, що вже обіймають керуючи посади та в них це вдало виходить.

Розмірковують про такі свої здібності, ще 23% опитаних працюючих українців з числа тих, хто прийняв участь у дослідженні. Саме вони обрали відповідь «Можливо, але якщо я сам(а) буду формувати колектив».

Лише 8% з числа респондентів відповіли відмовою від такою віртуальної пропозиції. На їх думку, відповідальність яку несе керівник за дії свого колективу та за кожного члена, досить важке випробування й тому, це не їх цікавить.

Дивлячись на високий відсоток тих, хто готовий керувати, хочеться вірити, що більшість з людей усвідомлюють, що таке справжня робота «головним» та яка відповідальність супроводжує усіх керівників у всіх без винятку сферах діяльності. Якщо, так і є, то за усіх нас можна тільки зрадіти.

Такий високий відсоток відповідальних працівників має забезпечувати суттєвий порядок у виконанні ними своїх обов’язків, що зазвичай, є базою до ефективного зростання здобутків. Якщо, все ж таки, більшість (без образ0 видає бажане за дійсність ,психологи кажуть, що прагнення до змін на умовах самостійного формування «оточуючого робочого середовища», зокрема, колективу, з яким доведеться працювати – це прояви невдоволення тим, що мають зараз такі працівники.

Причин цьому може бути декілька та одна із розповсюджених – це непрофесійний набор команди, що зробило існуюче керівництво та разом з якою, працівникам складно досягати успіхів.

Зазвичай, наш власний успіх залежить цілком від нас самих, але ті, хто має допомагати нам у колективних справах, можуть суттєво впливати на результат нашої праці. Тому, відповідальність гарна річ, але перед тим, як брати на себе рівень відповідальності керівника, кожен має відверто відповісти, чи так він ставиться до своєї роботи зараз, на тому місці, на якому він перебуває.

Саме таке ставлення зумовлює успіх у будь-якій справі й тому, прагнення до підвищення повинно базуватися на вмінні бути максимально відповідальним та ефективним на кожному рівні своїх повноважень. Не так важно, ким зараз працює людина, наскільки важливе те, як вона ставиться до своїх обов’язків та того, як їх виконання впливає на оточуючих.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору