UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Коли казати про звільнення

Коли казати про звільнення

22.04.2019 275Автор: Олександр Мавлідінов
Коли казати про звільнення

Коли казати про звільнення

22.04.2019     275Автор: 

Коли відчуваєш, що роботу потрібно змінити, треба діяти розумно та не квапитися із поспішними рішеннями. Стосується це й такого аспекту, як інформування колег чи керівництва.

Більшість працівників, маючи більш-менш нормальні стосунки із керівництвом, відчувають моральну необхідність повідомити шефа про своє «майже-майже» звільнення заздалегідь. Jobs.ua вважає, що сюрпризи із несподіваними звільненнями «за фактом» - моветон, але, все ж таки «зовсім заздалегідь» повідомляти керівництво краще не в усіх випадках.

По-перше, треба розуміти для чого таке «зізнання» потрібне. Якщо ви, відверті із собою та розумієте, що ця «тонка маніпуляція» - шанс на отримання «бонусу» від діючого роботодавця – то це окрема справа. Повідомляючи керівника про своє бажання у недовгому часі звільнятися, ви автоматично, переводити свій статус у «неблагонадійний». Відтепер, ви, щось на разі слабкої ланки колективу та на вас не можна «спиратись» у важкі часи.

Звичайно, якщо альтернатива вам десь поруч, ближчим часом вас будуть намагатися усунути різними способами.

Інша справа, якщо ви дійсно відчуваєте авторитет свого шефа й спроби одержати його пораду щодо запропонованої вам нової роботи, гарантовано знайдуть в нього відгук. У цьому разі, краще порадитись та відверто розповісти про те, що вам пропонують. Не забутьте поцікавитися й ставленням шефа до можливості вашого кар’єрного зростання на поточному місці. Можливо, ви дійсно цінний співробітник й вам запропонують щось таке, що змусить вас залишитися у звичній робочій обстановці.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору