UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Коли казати про звільнення

Коли казати про звільнення

22.04.2019 323Автор: Олександр Мавлідінов
Коли казати про звільнення

Коли казати про звільнення

22.04.2019     323Автор: 

Коли відчуваєш, що роботу потрібно змінити, треба діяти розумно та не квапитися із поспішними рішеннями. Стосується це й такого аспекту, як інформування колег чи керівництва.

Більшість працівників, маючи більш-менш нормальні стосунки із керівництвом, відчувають моральну необхідність повідомити шефа про своє «майже-майже» звільнення заздалегідь. Jobs.ua вважає, що сюрпризи із несподіваними звільненнями «за фактом» - моветон, але, все ж таки «зовсім заздалегідь» повідомляти керівництво краще не в усіх випадках.

По-перше, треба розуміти для чого таке «зізнання» потрібне. Якщо ви, відверті із собою та розумієте, що ця «тонка маніпуляція» - шанс на отримання «бонусу» від діючого роботодавця – то це окрема справа. Повідомляючи керівника про своє бажання у недовгому часі звільнятися, ви автоматично, переводити свій статус у «неблагонадійний». Відтепер, ви, щось на разі слабкої ланки колективу та на вас не можна «спиратись» у важкі часи.

Звичайно, якщо альтернатива вам десь поруч, ближчим часом вас будуть намагатися усунути різними способами.

Інша справа, якщо ви дійсно відчуваєте авторитет свого шефа й спроби одержати його пораду щодо запропонованої вам нової роботи, гарантовано знайдуть в нього відгук. У цьому разі, краще порадитись та відверто розповісти про те, що вам пропонують. Не забутьте поцікавитися й ставленням шефа до можливості вашого кар’єрного зростання на поточному місці. Можливо, ви дійсно цінний співробітник й вам запропонують щось таке, що змусить вас залишитися у звичній робочій обстановці.

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору