По его словам, это больше, чем в предыдущем, 2006 году, когда доходы свыше $10 млн задекларировали около 200 украинцев. "Мы знаем, что эта цифра в Украине должна быть значительно выше, и мы работаем в этом направлении, поскольку есть проблема доказательной части получения соответствующих доходов", - отметил налоговик.
Он также сообщил, что совокупный доход всех украинских мультимиллионеров за 2007 год составил около 10 миллиардов гривен. По словам замглавы ГНАУ, наибольшей задекларированной прибылью стала сумма, намного превышающая 500 миллионов гривен. "Хотя в этом году никто так и не отчитался о доходах более 1 миллиарда гривен, возросло количество тех, чьи годовые доходы перевалили за миллион. Таких в прошлом году оказалось 7 444 граждан", - отметил Сергей Лекарь и добавил, что максимальное количество людей, зарабатывающих свыше миллиона, проживает в Киеве, Донецке, Днепропетровске, Одессе, Харькове и Запорожье.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.