В озможно, кому-то покажется, что его любимый ТРЦ, где он проводит время в выходные дни, лучше, чем все те, что опережают его в этом рейтинге. Но Фокус давал оценку ТРЦ исходя из показателей, которые создают комфортные условия для большинства покупателей. Мы определяли, достаточно ли парковочных мест, рассчитывали соотношение числа посетителей на один квадратный метр арендуемой площади, а также учитывали, насколько соответствуют европейским показателям размеры зон кафе-ресторанов и развлечений.
Фокус оценил все крупнейшие ТРЦ в городах-миллионниках: Киеве, Днепропетровске, Донецке, Одессе и Харькове. Стоит отметить, что с первого по последнее место все ТРЦ идут с минимальным отрывом в баллах, которые мы присваивали за каждый показатель. Разница между первым и третьим местом всего 0,5 балла, а между первым и последним – 15 баллов. Это означает, что у жителей крупных городов есть места, где можно и развлечься, и сделать покупки.
1. «Дафи» (Харьков)
2. «Караван» (Киев)
3. Riviera Shopping City (Одесса)
4. Dream Town (Киев)
5. «МОСТ-Сити центр» (Днепропетровск)
6. «Дафи» (Днепропетровск)
7. «Большевик» (Киев)
8. «Караван» (Харьков)
9. «Универмаг Украина» (Киев)
10. «Караван» (Днепропетровск)
11. «Магеллан» (Киев)
12. «Вавилон» (Днепропетровск)
13. KOMOD (Киев)
14. «Материк» (Днепропетровск)
15. «Блокбастер» (Киев)
16. «Сады Победы» (Одесса)
17. «Донецк Сити» (Донецк)
18. «Материк» (Киев)
19. «Декор Донбасс» (Донецк)
20. «Аладдин» (Киев)
21. APPOLO (Днепропетровск)
22. «Украина» (Харьков)
23. «Белый лебедь» (Донецк)
24. PLAZMA (Киев)
25. «Континент» (Донецк)
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.