Через власну неуважність чи заклопотаність інколи складно відстежити, на що витрачаються кошти з власного бюджету. Щоб позбавити себе від цих проблем, встановіть на телефон один із нижчеперелічених застосунків. Jobs.ua коротко розкажуть, що «може» кожен із них. Всі зазначені додатки доступні для завантаження на iOS та Android.
Один з найпростіших і найзручніших додатків для контролю бюджетних витрат. У налаштуваннях можна вказати, за який період часу програма обліковуватиме ваші фінанси (день, тиждень, місяць або ж рік). Результати виводяться на екран у вигляді кругової діаграми, яка поділена на окремі категорії: витрати на житло, їжу, зв’язок, кав’ярні, подарунки та ін. (щоб не плутатися, категорії позначені різними кольорами). Програма працює наступним чином: ви вводите вручну свої прибутки та видатки, після чого застосунок порахує витрачені гроші у відсотковому співвідношенні. А в кружечку всередині діаграми ви завжди зможете побачити актуальну цифру ваших витрат і доходів.
Даний застосунок не лише відстежуватиме ваші поточні витрати, а й дозволить встановити щоденний ліміт витрат. Якщо ви спробуєте перевищити ліміт, Money Lover повідомить вас про це. Також за допомогою додатку ви можете планувати витрати на майбутнє і відслідковувати вже завершені плани вашого бюджету. Ще одна цікава функція Money Lover: створення фінансової цілі і стеження за своїми накопиченнями.
Зверніть увагу на цей додаток, якщо плануєте відстежувати витрати сімейного бюджету на мобільних пристроях. CoinKeeper дозволяє вести спільний бюджет, синхронізовуючи для цієї цілі декілька пристроїв за допомогою хмарних технологій. Зручний інтерфейс у вигляді монеток дозволить з легкістю контролювати доходи та витрати, а загальну статистику програма покаже на екрані у вигляді кривої.
Застосунок чудово синхронізується з українськими банками (Приватбанк, Монобанк, Укрсиббанк та Райффайзен Банк Аваль). З цією опцією не доведеться сплачувати кошти за банківські смс, бо повідомлення про здійснені операції будуть надходити вам через додаток.
Через «Дзен-мані» зручно вести спільний бюджет з коханою людиною. А також нагадувати друзям про борги: якщо ви позичите комусь гроші, то через додаток зможете м’яко нагадати людині про наявну заборгованість.
Цей додаток дасть змогу скласти фінансовий план на місячний термін. Ви зможете розподілити кошти на всі майбутні заплановані витрати, а програма впродовж усього місяця демонструватиме вам, чи вдається вам виконувати намічений план витрат. Як і безліч інших подібних застосунків, результати будуть виведені на екран у вигляді кругової діаграми.
Про цей додаток хочеться зауважити цікавий момент: ви можете фотографувати чеки, отримані в магазинах, кав’ярнях і т.д. Expensify автоматично додасть суму з рахунку у відповідну категорію витрат. Цей додаток стане у нагоді всім, хто активно подорожує чи має щодня справу з великою кількістю чеків.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.