Такие данные приводит американская фирма Mercer, которая является одной из самых авторитетных в мире консалтинговых контор в кадровых вопросах.
При составлении своего индекса консультанты из Mercer основываются на опросах, в ходе которых принимаются во внимание самые разные факторы, сказывающиеся на стоимости жизни иностранца (обычно специалиста) в 143 крупных городах мира.
В числе этих факторов, к примеру, - средняя стоимость аренды жилья, цена выхода в ресторан или кафе, литра бензина и так далее. Всего сравниваются 200 позиций.
На втором месте оказалась японская столица Токио, которая в прошлогоднем Индексе стояла на четвертой строчке, а третье место занимает Лондон, который в сравнении с прошлым годом, наоборот, опустился на одну позицию.
В числе самых дешевых для проживания иностранцев, оказались пакистанский Карачи и - в самом конце Индекса - два латиноамериканских города, Кито в Эквадоре и Асунсьон в Парагвае. Асунсьон замыкает Индекс Mercer вот уже в шестой раз подряд, передает «Финмаркет» со ссылкой на BBC.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.