Такие данные приводит американская фирма Mercer, которая является одной из самых авторитетных в мире консалтинговых контор в кадровых вопросах.
При составлении своего индекса консультанты из Mercer основываются на опросах, в ходе которых принимаются во внимание самые разные факторы, сказывающиеся на стоимости жизни иностранца (обычно специалиста) в 143 крупных городах мира.
В числе этих факторов, к примеру, - средняя стоимость аренды жилья, цена выхода в ресторан или кафе, литра бензина и так далее. Всего сравниваются 200 позиций.
На втором месте оказалась японская столица Токио, которая в прошлогоднем Индексе стояла на четвертой строчке, а третье место занимает Лондон, который в сравнении с прошлым годом, наоборот, опустился на одну позицию.
В числе самых дешевых для проживания иностранцев, оказались пакистанский Карачи и - в самом конце Индекса - два латиноамериканских города, Кито в Эквадоре и Асунсьон в Парагвае. Асунсьон замыкает Индекс Mercer вот уже в шестой раз подряд, передает «Финмаркет» со ссылкой на BBC.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.