Современный подход работодателя к подбору сотрудников заставляет человека заниматься собой. Это касается не только профессиональных качеств, но и внешнего вида, здоровья. Принимая определенные меры к сохранению бодрости и хорошего самочувствия, мы должны заботиться и о том, чтобы болезни не возникли вследствие неправильного отношения к себе на работе.
Старайтесь соблюдать нехитрые правила:
а) не делайте заставок ярких цветов – они утомляют глаза. Также следите за яркостью обычного фона, лучше его слегка приглушить.
б) к компьютеру надо привыкнуть. Если первое время вы чувствуете недомогание, снизьте интенсивность работы, сделайте перерыв.
в) хорошо, если вы будете чередовать работу на компьютере с другими делами. В любом случае, не засиживайтесь долго в одной позе.
г) помните, что компьютер должен быть правильно установлен, расстояние до экрана около 50 см. Самой опасной частью является обратная сторона монитора, следите, чтобы она была направлена не на коллег, а в сторону стены.
Издание "Работа+Карьера
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.