UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Ваша зарплата
 5. Надбавки до зарплат медперсоналу мають збільшитися

Надбавки до зарплат медперсоналу мають збільшитися

23.05.2019 323Автор: Олександр Мавлідінов
Надбавки до зарплат медперсоналу мають збільшитися

Надбавки до зарплат медперсоналу мають збільшитися

23.05.2019     323Автор: 

Зарплатня лікарів та медичних сестер, які працюють у державних будинках пристарілих, спеціальних клінічних закладах та інших схожих установах, ближчим часом має зрости.

Новий документ, над яким зараз працює Верховна Рада, передбачає збільшення зарплатних надбавок до 50% від існуючого окладу спеціаліста. Наприклад по досі діючим законам, такі надбавки складають 15%, тому різниця відчувається.

Jobs.ua нагадує, що таке збільшення - не обов’язковий до виконання момент. Прийняття рішення кому та скільки «додати», у рамках відсотків, визначених законом – прерогатива керівника такого закладу. При цьому, керівник медзакладу повинен слідкувати, щоб загальний зарплатний фонд закладу не перебільшував затверджених розмірів.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору