Сегодня во всех странах выбор профессии считается главной задачей, для решения которого родители ещё в детстве закладывают развитие такой способности. Существует много кружков, курсов, секций для детей, которым знания и умения могут стать полезны для выбора профессии.
В старших классах ученики начинают более рассудительно смотреть на свой выбор будущей специальности. Если у человека есть преподаватель, которому он доверяет, он может обратиться к нему за советом. Педагоги – хорошие психологи, у них есть свой опыт, он знает вас и может на вам будущий выбор посмотреть со стороны. Конечно, одно его мнение ни чего не зачет. Можно ещё пообщаться со специалистами, к примеру, на бизнес-тренингах.
В поисках могут помочь специальные тесты. Они придуманы, что бы определить свои взгляды и свои слабые стороны. Особыми советчиками остаются родители. Они, конечно, не смогут решать всё за вас, но повлиять на выбор у них получиться. Иногда рекомендации становятся слишком настойчивыми, когда родители просто заставляют ребёнка поступать так, как хочется родителям. Лучший вариант родительской позиции: если сын или дочь спрашивают совета – дать его, но не мешать, когда дети идут своей дорогой. Главное – не бояться перемен, и искать свое место в жизни. Усилия непременно окупятся впоследствии.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.