UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Накрутка на продукты будет не больше 10%

Накрутка на продукты будет не больше 10%

22.09.2011 641

Правительство подписало меморандум с производителями продуктов питания и крупными торговыми сетями о стабилизации цен на социально значимые продтовары, сообщает пресс-служба Кабмина. Суть в том, что производители не могут закладывать в них прибыль выше 12% от себестоимости, а торговцы не могут накручивать на оптовую цену больше 10% при продаже в рознице. По словам первого вице-премьера Андрея Клюева, Кабмин в ответ обязуется содействовать выделению им участков под строительство фирменных магазинов, освобождать от НДС ввоз энергосберегающего оборудования для переработки и хранения сырья и готовых продуктов.

В перечень социально значимых товаров входят пшеничная мука (в/с), хлеб простой рецептуры (не социальный, на него цены устанавливают местные власти, а например, лаваш или булочки типа «малятко») гречка, пшено, овес, горох и рис, макароны 2-го класса (обычные), говядина и свинина (кроме бескостного мяса), целые тушки бройлеров. вареная колбаса (кроме в/с), творог жирностью до 9%, молоко (до 2,5% жира), сливочное масло (до 72% жирности), спрэды, сахар, рафинированное подсолнечное масло, яйца (при покупке не менее 30 штук). Топ-менеджер торговой сети «Фуршет», подписавшей меморандум, Вячеслав Говоруха заверил нас, что эти товары они и сейчас продают с минимальной наценкой, даже ниже 10%. Аналитик консалтинговой компании «ААА» Мария Колесник напомнила, что рентабельность этих товаров уже регулируется постановлением Кабмина, но производители научились обходить его: например, выпускают молоко жирностью 2,6% или масло 73%. Аналитик МЦПИ Александр Жолудь говорит, что пострадают те, кто покупает более дорогую еду — на нее могут поднять цены, чтобы не терять прибыль на социальных продуктах.

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


↑ Вгору