UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Накрутка на продукты будет не больше 10%

Накрутка на продукты будет не больше 10%

22.09.2011 633

Правительство подписало меморандум с производителями продуктов питания и крупными торговыми сетями о стабилизации цен на социально значимые продтовары, сообщает пресс-служба Кабмина. Суть в том, что производители не могут закладывать в них прибыль выше 12% от себестоимости, а торговцы не могут накручивать на оптовую цену больше 10% при продаже в рознице. По словам первого вице-премьера Андрея Клюева, Кабмин в ответ обязуется содействовать выделению им участков под строительство фирменных магазинов, освобождать от НДС ввоз энергосберегающего оборудования для переработки и хранения сырья и готовых продуктов.

В перечень социально значимых товаров входят пшеничная мука (в/с), хлеб простой рецептуры (не социальный, на него цены устанавливают местные власти, а например, лаваш или булочки типа «малятко») гречка, пшено, овес, горох и рис, макароны 2-го класса (обычные), говядина и свинина (кроме бескостного мяса), целые тушки бройлеров. вареная колбаса (кроме в/с), творог жирностью до 9%, молоко (до 2,5% жира), сливочное масло (до 72% жирности), спрэды, сахар, рафинированное подсолнечное масло, яйца (при покупке не менее 30 штук). Топ-менеджер торговой сети «Фуршет», подписавшей меморандум, Вячеслав Говоруха заверил нас, что эти товары они и сейчас продают с минимальной наценкой, даже ниже 10%. Аналитик консалтинговой компании «ААА» Мария Колесник напомнила, что рентабельность этих товаров уже регулируется постановлением Кабмина, но производители научились обходить его: например, выпускают молоко жирностью 2,6% или масло 73%. Аналитик МЦПИ Александр Жолудь говорит, что пострадают те, кто покупает более дорогую еду — на нее могут поднять цены, чтобы не терять прибыль на социальных продуктах.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору