UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Навіщо роботодавець перевіряє вас у соціальних мережах

Навіщо роботодавець перевіряє вас у соціальних мережах

11.11.2019 564Автор: Лоліта Платошкіна
Навіщо роботодавець перевіряє вас у соціальних мережах

Навіщо роботодавець перевіряє вас у соціальних мережах

11.11.2019     564Автор: 

На жаль, співбесіда не дає можливість всебічно пізнати спеціаліста та його особливості роботи. Навіть рівень професіоналізму не завжди в змозі оцінити менеджер з персоналу по одній діловій зустрічі. Виходом в цій складній ситуації стає заздалегідь проведений інформаційний пошук по претенденту не тільки в резюме, але й на інших ресурсах, і соціальні мережі не є винятком.

За статистичними даними опитувань, кожний другий роботодавець перевіряє соціальні мережі перед тим, як зробити запрошення на роботу потенційному кандидату на вакансію. Кожний третій роботодавець при цьому відмовить, якщо соціальне життя здобувача буде йти в розріз цінностям компанії.

Як уникнути підозр роботодавця у соціальних мережах

Публікації у соціальних мережах - справа кожного особлива, але соціальні мережі відображають ваше особисте життя, цінності, зацікавленості. Наприклад, ви можете на співбесіді позиціонувати себе як сімейну людину, а в стрічці соціальних мереж постити фото з вечірок. У роботодавця одразу виникають підозри щодо чесності ваших слів, а також бажання перевіряти вашу особистість далі та чесність ваших слів.

Враховуючи те, що перед роботодавцем стоїть завдання оцінити здобувача та взяти на роботу якомога відповідного відкритої вакансії кандидата, то цілком можна зрозуміти, чому він намагається відшукати більше інформації про спеціаліста. Але що при цьому робити здобувачу, щоб хоч якось убезпечити себе від ретельного ока роботодавця?

Щоб уникнути неприємних ситуацій на співбесіді, маємо здобувачам декілька порад щодо ведення власних соцмереж.

  1. Слідкуйте за етикою публікації фотографій, які ви публікуєте.
  2. Не влізайте в дискусії та образи по відношенню до інших людей в соцмережах.
  3. Публікуючи пости, дотримуйтесь моветону.
  4. В резюме додавайте лише посилання на вашу професійну соцмережу Linkedin.
  5. Якщо хочете забезпечити недоторканість в соціальній мережі, можете скрити власний акаунт від користувачів, які не є вашими друзями.

Успіху вам на співбесіді!

Читайте також

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору