Вчера Нацбанк ввел в обращение 1-гривневые монеты, посвященные Евро-2012. Тираж обещают огромный — 5 миллионов штук, в отличие от выпущенных ранее денежек к Евро, которых отчеканили в разы меньше. Напомним: в декабре прошлого года вышло 10 монет, посвященных чемпионату в целом и городам, принимающим Евро — пять из нейзильбера (номинал 5 гривен, тираж по 100 тысяч штук каждая, коллекционная цена 22 гривни) и пять из серебра (номинал 10 и 20 гривни, тираж по 15 тысяч штук, цена десятки около 600 гривен, двадцатки свыше 1000 гривен).
«Единички» поступят не в продажу, а в обращение, так как они не коллекционные, а разменные, и их цена равна номиналу. Но эксперты ожидают, что на нумизматических рынках они уже завтра появятся по 3—5 гривен за штуку. Сейчас в обращении находится 6 разновидностей «железных» гривен-единичек. В обращении встречаются две — с большой единицей на обратной стороне и гербом на лицевой и с портретом князя Владимира. А вот денежки, посвященные освобождению Украины, а также 60-и 65-летию Победы, почти все осели в коллекциях.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.