До ринку ІТ завжди прикута велика увага – як з боку українських громадян, так і з боку держави. Хоча б тому, що працівники цієї сфери отримують достойні зарплати і великий простір для розвитку. Для держави ринок розробки програмного забезпечення цікавий передусім тим, що приносить значну суму податків в бюджет України. Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас найцікавіші новини ринку ІТ за тиждень, що минає.
З початку поточного місяця компанія Samsung заявила про потребу нових спеціалістів для київського офісу. Вже опубліковано вісімнадцять вакансій (частина вакансій – для віддаленої роботи). Зокрема, потрібні фахівці на посаду Middle/Senior C++ Engineer, Sr. Computer Vision Engineer, Computer Vision Technical Leader, 3D Graphics Engineer і ряду інших спеціалістів.
Андрій Фісуненко, технічний директор українського філіалу Samsung, у своєму профілі на LinkedIn повідомив про те, що протягом останніх місяців компанія працювала майже на 100% своїх можливостей. Проте наразі вони потребують нових спеціалістів.
Умови роботи, опубліковані на сайті компанії, досить привабливі. Фахівці отримують гідну заробітну плату, а також річний бонус, причому розмір зарплати переглядається щороку (за результатами роботи). Працівники компанії отримують корпоративну підписку на провідні навчальні онлайн-ресурси і можливість відвідувати курси англійської мови. За реєстрацію патентів теж передбачені бонуси. Компанія обіцяє сприяння тим працівникам, які мають намір відвідувати провідні світові конференції, а також публікуватися у провідних журналах.
Соціальний пакет зокрема передбачає офіційне працевлаштування згідно з українським законодавством, оплату декретних відпусток та лікарняних, зручний робочий графік. Медичне страхування, як і страхування життя, отримають не тільки працівники, але й їхні діти. Окрім цього – знижки на придбання товарів компанії і компенсацію вартості обідів.
Словом, умови роботи надзвичайно привабливі, тому радимо звернути на працевлаштування в українському філіалі компанії тим Іт-спеціалістам, які наразі без роботи. Або ж подумують змінити місце роботи.
Нещодавно відбулася зустріч Юлії Свириденко з представниками української Асоціації ІТ. Перша віце-прем’єр-міністр засвідчила про важливість підтримки сектору ІТ, адже йому відведена значна роль у післявоєнній відбудові нашої країни. Крім того, ця галузь має величезний експортний потенціал. Якщо говорити про надходження в бюджет, тільки за перший квартал цього року ІТ-сектор приніс країні близько 2 млрд. доларів, а щомісячний обсяг податків, які сплачують ІТ-компанії, складає теж немалу суму – 222 млн. гривень.
Юлія Свириденко також зазначила, що найближчим часом буде розв’язане таке проблемне питання, як бронювання від мобілізації тих фахівців, які мають особливе значення для підприємств.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.