До ринку ІТ завжди прикута велика увага – як з боку українських громадян, так і з боку держави. Хоча б тому, що працівники цієї сфери отримують достойні зарплати і великий простір для розвитку. Для держави ринок розробки програмного забезпечення цікавий передусім тим, що приносить значну суму податків в бюджет України. Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас найцікавіші новини ринку ІТ за тиждень, що минає.
З початку поточного місяця компанія Samsung заявила про потребу нових спеціалістів для київського офісу. Вже опубліковано вісімнадцять вакансій (частина вакансій – для віддаленої роботи). Зокрема, потрібні фахівці на посаду Middle/Senior C++ Engineer, Sr. Computer Vision Engineer, Computer Vision Technical Leader, 3D Graphics Engineer і ряду інших спеціалістів.
Андрій Фісуненко, технічний директор українського філіалу Samsung, у своєму профілі на LinkedIn повідомив про те, що протягом останніх місяців компанія працювала майже на 100% своїх можливостей. Проте наразі вони потребують нових спеціалістів.
Умови роботи, опубліковані на сайті компанії, досить привабливі. Фахівці отримують гідну заробітну плату, а також річний бонус, причому розмір зарплати переглядається щороку (за результатами роботи). Працівники компанії отримують корпоративну підписку на провідні навчальні онлайн-ресурси і можливість відвідувати курси англійської мови. За реєстрацію патентів теж передбачені бонуси. Компанія обіцяє сприяння тим працівникам, які мають намір відвідувати провідні світові конференції, а також публікуватися у провідних журналах.
Соціальний пакет зокрема передбачає офіційне працевлаштування згідно з українським законодавством, оплату декретних відпусток та лікарняних, зручний робочий графік. Медичне страхування, як і страхування життя, отримають не тільки працівники, але й їхні діти. Окрім цього – знижки на придбання товарів компанії і компенсацію вартості обідів.
Словом, умови роботи надзвичайно привабливі, тому радимо звернути на працевлаштування в українському філіалі компанії тим Іт-спеціалістам, які наразі без роботи. Або ж подумують змінити місце роботи.
Нещодавно відбулася зустріч Юлії Свириденко з представниками української Асоціації ІТ. Перша віце-прем’єр-міністр засвідчила про важливість підтримки сектору ІТ, адже йому відведена значна роль у післявоєнній відбудові нашої країни. Крім того, ця галузь має величезний експортний потенціал. Якщо говорити про надходження в бюджет, тільки за перший квартал цього року ІТ-сектор приніс країні близько 2 млрд. доларів, а щомісячний обсяг податків, які сплачують ІТ-компанії, складає теж немалу суму – 222 млн. гривень.
Юлія Свириденко також зазначила, що найближчим часом буде розв’язане таке проблемне питання, як бронювання від мобілізації тих фахівців, які мають особливе значення для підприємств.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?