UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Підготовка до навчального року: «коригувальне навчання», послаблення в календарному плануванні, вибір форми навчання для вузів і відміна масочного режиму на заняттях

Підготовка до навчального року: «коригувальне навчання», послаблення в календарному плануванні, вибір форми навчання для вузів і відміна масочного режиму на заняттях

13.08.2020 495
Підготовка до навчального року: «коригувальне навчання», послаблення в календарному плануванні, вибір форми навчання для вузів і відміна масочного режиму на заняттях

Підготовка до навчального року: «коригувальне навчання», послаблення в календарному плануванні, вибір форми навчання для вузів і відміна масочного режиму на заняттях

13.08.2020     495

Міносвіти активно готується до початку нового навчального року, намагаючись найефективніше адаптуватися до нових умов функціонування освітнього процесу. Jobs.ua дізнавалися, які зміни в системі освіти анонсовані на даний час МОН.

По-перше, «коригувальне навчання». В Міністерстві освіти порадили школам з початком навчання акцентувати увагу на перевірці знань, які були отримані учнями дистанційно з моменту запровадження карантину. Причому оцінки за подібні контрольні роботи МОН не рекомендують заносити в класний журнал, а відповідно до отриманих результатів скоординувати зусилля вчителів щодо актуалізації окремих тем, систематизації отриманих минулого навчального року знань та умінь.

Тривалість «коригувального навчання» кожен вчитель може визначити самостійно, спланувавши його з урахуванням досвіду, отриманого за період дистанційного навчання, що дозволить вчителям вносити деякі корективи до навчального плану після здійснення діагностичних перевірок.

По-друге, вчителі отримали можливість здійснювати календарно-тематичне та поурочне планування в довільній формі, використовуючи електронні чи друковані джерела. В Міносвіти наголосили, що встановлення універсальних стандартів є неприпустимим, адже ситуація з перебігом пандемії коронавірусу відрізняється в кожному населеному пункті, в кожній області, тому підігнати всі педагогічні колективи країни під одні навчальні стандарти буде неможливо. МОН підкреслили, що педагоги мають право вільно обирати ті чи інші освітні програми, форми навчання. Вчителі також зможуть переносити теми уроків та визначати кількість годин, які необхідно витратити на ознайомлення з окремими темами.

На сайті МОН можна завантажити документ з усіма рекомендаціями для вчителів, як ефективно здійснити «коригувальне навчання», і взагалі – як ефективно спланувати педагогічну роботу в 2020/2021 навчальному році.

По-третє, що стосується вищої освіти: в Кабміні запевнили, що вищі навчальні заклади зможуть самостійно обирати форму навчання. Як уже повідомлялося, в усіх карантинних зонах, окрім червоної, учні і студенти зможуть навчатися, але з врахуванням деяких моментів. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що початок навчання бажано рознести на різні дати, а яку форму навчання обрати – очну, дистанційну чи змішану – це вже вирішувати окремо взятому вузу. Дати навчання анонсуються наступні:

  • Першокурсники – початок навчання з 7 по 15 вересня;
  • Студенти старших курсів – початок навчання з 1 вересня;
  • Магістри – навчання почнеться 11-15 вересня.

До речі, школярам і студентам дозволили не одягати маски під час занять. Але заходити в школи та університети, пересуватися коридорами можна тільки в них. Керівникам навчальних закладів рекомендовано розробити маршрути пересувань по учбових корпусах, задіявши всі наявні входи в приміщення, щоб попередити скупчення людей.

Читайте також

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


Часто шукають

↑ Вгору